Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék házasságot kötni az...

Szeretnék házasságot kötni az amerikai párommal. Hogyan kell bizonyítani, hogy nem a zöld kártyáért tesszük?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, a párom is férfi és jóval idősebb mint én (40 évvel). Az adott államban elismerik a melegházasságot.

Ő valamivel tehetősebb, jobban keres, de nekem is vannak megtakarításaim (40.000 dollár).

Egy ideig vízummal látogattam fél évekre, de úgy döntöttünk összeházasodunk.

Hogyan kerüljem el, hogy bebörtönözzenek mert rám fogják, hogy a zöld kártyáért házasodtunk?

Azért szeretnék zöld kártyát, mert tudom, hogy nem tölthetünk együtt már olyan sok évet, de nagyon szeretem és szeretnék mindig ott lenni neki ha később gyengélkedne.


2021. márc. 17. 10:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%

20: ha ennyi időt kint töltöttél már, tuti jól beszélsz angolul (???) - hogyhogy nem találtad meg ezeket az információkat magadtól is...??


Költői kérdés volt... :)

2021. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Gyakorlati tapasztalatok továbbra is érdekelnek. Elsősorban olyanok írjanak, akik már kötöttek házasságot amerikai állampolgárral.
2021. márc. 17. 21:44
 23/25 D. Brasco ***** válasza:
100%
A legpontosabb információkkal a haverod tudna szolgalni,tekintve hogy ő állampolgár,mindennek után a tud járni/kérdezni ...nem is tudom miert a gyakorin fárasztasz minket.De túl sok jóra ne számítsatok
2021. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
20%
Tudod mit, Biden alatt teljesen megbolondult az orszag. Persze jobb lenne ha szines boru lennel, de szexualis orientaciod megfelelo. Nem hiszen hogy immigration bele merne kotni. Ugy hogy sok szerencset.
2021. márc. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan szabaly hogy nagy korkulonbseg miatt nem kapsz zoldkartyat.

En hetero hazassagban vagy es koztunk 5 ev van de nem ez szamit, hanem hogy a hazassag valos e.


Lesz egy interju miutan beadtatok a kerelmet es azon az interjun rolatok kerdez a bevandorlasi hivatalnok. Hol ismerkedtetek meg, miota ismeritek egymast, stb. Mutattok kozos kepeket, kozos szamlakat, kzos bankszamla, autobiztositas, stb stb. Azt is mondhatod hogy a te orszagodban a meleghazassag nem engedelyezett, ezert nektek USA elhetobb.

USAban minden allamban legalis a meleghazassag.

Ha ennyire nem vagytok kepben akkor fogadjatok bevandorlasi ugyvedet.

2021. márc. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!