Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Alaszka 1 hónapos körutazás...

Alaszka 1 hónapos körutazás hogyan készüljek?

Figyelt kérdés

Április elején megyünk,most keresgélek milyen úticélokat lehetne megnézni.

Sajnos csak egy hónapunk van rá, így is rengeteg pénzbe lesz kettőnknek.

Medveriasztó sprayt adnak a reptéren, vagy azt reptéri boltban kell venni?

Anchorage-be megyünk,oann a Denalli nemzeti park, majd autóval Fairbanks.Yukon túra is lesz, majd fairbanksből repülő Juneau a főváros.Itt a környékbeli városok komptúrával összekötve.

Miket lesz érdemes pakolni, és mi az amit inkább ott érdemes megvenni, ha nem akarunk sok cuccot vinni?

Áprilisban szúnyogok lesznek már arrafelé?


2022. márc. 4. 19:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Fejben leginkább. Mint az összes többire.
2022. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Pár hete is voltál már!


Végül adtak sapkát a repteren? 😂😂😂

2022. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2022. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 D. Brasco ***** válasza:
72%
Nagyon becsípődött nlad ez az alaszka téma.......kár hogy valoszinuleg azt sem tudod hol van valojaban csak trollkodsz itt de minek?!
2022. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2022. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2022. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Itt a kérdéseid alapján, nagyon sűrűn jársz Alaszkába. Szinte minden 2 hétben felteszel egy ilyen kérdést.
2022. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Első kérdésem Alaszkáról mivel talán két hete vagyok az oldalon.

Amiket linkeltetek, elolvastam, nyilván aki kérdezte őket, ő i szeretne informálódni, ha már ez egy utzasi topik.

Én lány vagyok, pasim elég erős jellem, de a medvéktől eléggé tart ő is.Mivel 1 hónapot leszünk Alaszkában elég nagy rá az esély hogy találkozunk medvével.

Szeretnénk este is bóklászni a környéken, a többi utazási fórumban tanácsként írták azoknak akik mennek oda, jó ha van medveriasztó spray.

Aki volt már ott, inkább azoknak a véleményére vagyok kiváncsi.Találkoztak medvével, és ha igen hogyan tudták kezelni

Köszike a normális válaszokat.

2022. márc. 5. 10:42
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

Medveriasztó spray se sokat ér. Medve meg akar támadni akkor ígyis-úgyis megtámad, nem érdekli őket az olyan holmik, mint a medveriasztó spray. Reptéren meg nem fognak ilyeneket árulni.

De amúgy egy kérdés: ti mit akartok 1 hónapig csinálni Alaszkában? Ez azért sok idő turistáskodásra. Oké, írtál programokat, de ez se fogja kitölteni nektek az 1 hónapot.

2022. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

D. Brasco:

Az a szívás, hogy emiatt, ha feltennék bármilyen Alaszkás kérdést (rajta van a tervezett utazásaim listáján), egyből azt hinnétek, hogy én is medveszalámit akarok kint csinálni. :D

2022. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!