Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyenek az amerikaiak?

Milyenek az amerikaiak?

Figyelt kérdés
konkrétan az USÁRA gondolok. és légyszi ne hülye válaszokat.hanem olyan válaszokat szeretnék akik már voltak kint és eltudják mondani hogy viszonyultak hozzájuk az emberek.köszi
2010. nov. 26. 23:17
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
72%
iszonyat dagadt minden második ember.
2010. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
53%

minden második ember túlsúlyos.

bár én úgy láttam, ez nagyban függ a helytől, ahol vagy. a nyugati parton pölö csomó ember fitt volt, mert a tengerpart lehetőséget adott korizni... mint a filmekben kb. a nagyvárosban már kevésbé. minden második saroknál vagy 20 gyorskajálda.

2010. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
58%
koverek,hangosak,nincsenek tekintettel a masikra es rettenetesen felszinesek.
2010. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
feketék fehérek sárgák.
2010. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
21%

Istenem ...kiégek ezeken a kommenteken, hogy minden 2. ember kövér, azért ennyire primitívek ne legyünk már :D


tök mind1, mondjuk itt van ez a video, ezen minden 2. ember kövér?


http://www.youtube.com/watch?v=wJfYAJJYMqg

2010. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
21%
:DDD
2010. nov. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
10%
én nagyot csalódtam bennük, nagyon nem tudnak bulizni. vagy csak az én balkáni elvárásaimnak nem tudtak megfelelni az 1-2 sör v. max 1 koktél per fő per esti fogyasztásukkal.
2010. nov. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
40%

Hát a konyhájuk 1 fokkal jobb mint az angol konyha, bár az utóbbi szinte nem is létezik.


Ha kimész oda átveszed azt a szokásukat hogy reggeli ebéd vacsora = hamburger, így mikor vissza jössz neki is állhatsz fogyókúrázni.


Amugy nem olyan nagy szám az az ország mint ahogy a filmekben mutogatják.

2010. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%

Aki csak annyit tud mondani hogy kövér, gazdag, lusta, felszínes, az soha nem járt Amerikában, vagy max 1 hétre turistavízummal..


Az meg, hogy nem vedel mindenki ezerrel, az van akinek a legnagyobb boldogsága. Nem mindenki jár bulizni Magyarországon sem. Általában itt Közép(-Kele Európában) nagyon lazák az alkoholtörvények, vagy a betartatásuk 0.


Felszínesek lennének? Mert mindenkinek Hey!! How are you-val köszönnek, habár nem is érdekli őket a válasz..

Mo-n elhúznak melletted, nem köszönnek rendesen; akkor szerintem nem az a gáz, ha valaki nagyobb érdeklődést színlel. Magyarországon nem állsz le beszélgetni bárkivel a boltban, a buszon, egy meccsen stb.. Ha valaki rád mosolyog Mo-n akkor biztos akar vmit tőled, menekülj?!


Kajából mindent megtalálsz az USA-ban.. Amit akarsz, egészséges, junk; minden van.. Sokkal több üzlet, étterem. Úgy eszel, ahogy akarsz..


Nem mintha Magyarországon nem lennének tele a mekik, burger kingek, mex és kínai gyorskajáldák, pizzázók..


Lehet lepontozni, de ez az igazság.. A gyorskajának fénykora van Mo-n is.. Mirelit, készételek minden üzletben, fogynak is jól, rengeteg féle van.. Felfújt pékárúk, peszticides, hormonkezelt zöldség, gyümölcs. Sok olaj, sok zsír. Zacskós leves, torta-, sütipor..


ezek után lehet szidni az USA-t, mert ott tényleg annyira nagyon rossz.. nem lehet kibírni..

2010. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
6%
77% szerintem meg te nem voltál még az USA-ban...
2010. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!