Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyenek az amerikaiak?

Milyenek az amerikaiak?

Figyelt kérdés
konkrétan az USÁRA gondolok. és légyszi ne hülye válaszokat.hanem olyan válaszokat szeretnék akik már voltak kint és eltudják mondani hogy viszonyultak hozzájuk az emberek.köszi
2010. nov. 26. 23:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
68%

66%, szerintem te meg hiteltelen vagy, mert semmi indoklást, cáfolatot nem írsz..


Ennyit rólad.

2010. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy nem írtam, hogy csontsoványak lennének az amerikaiak; hogy nem innának soha és ne lenne egy rakás részeg ott sem.


Csak arra mutattam rá, hogy lehet szidni, de Magyarországnak is meg van a maga szégyene.. A magyarok mindig a kultúrával jönnek, de az nagyon pusztul.. A legtöbb ember egy népdalt sem tud elénekelni, talán a Himnusz egy részét még tudja; a Szózatot meg alig.. Ez a valóság, nagy szép kultúránk van, de mit ér, ha már senki sem fog foglalkozni vele?


Étkezés terén mindkét országban két féle úton lehet járni; de egyik országban sem az egészségesség a meghatározó (írtam mirelit, por, meki-pizzázó, felfújt pákáruk.. ezek fogynak jól itt is).



Csökkenő népesség, kivándorlók tömegei (ha csak itt a fórumot nézed, szinte mindenki el akar menni, csak el el innen..)


Ezek mind dicséretes dolgok a szemedben?

2010. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
82%

A magyarok többsége:


csak amerikai filmeket néz

amerikai TV sorozatokat

amerikai mintára készült magyar műsorokat


amerikai könnyűzenét hallgat


amerikai kajákat, üdítőitalokat iszik.


Florida, Kalifornia vagy New Yorkba imádna egyszer eljutni.



De ezek után az amerikai népség csúnya, dagadt és bunkó?!

2010. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
18%
koverek es eleg butak, de nem szabad altalanositani.
2010. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
81%

Milyenek az amerikaiak?

Olyanok mint mi ,emberek.Vannak köztük buták-okosak,kövérek-vékonyak,reperek-rockerek,gazdagok-szegények,szépek-csúnyák,nagyok-kicsik.Sok a tévhit hogy az amerikaiak buták mert nem tudnak sokat,ez azért van mert az amerikaiakat csak az amerikai dolgokat tanulják amerikai történelem stb

Néhányan tanulnak idegen nyelvet ,de ha belegondolunk nekik minek megtanulniuk más nyelvet nem ők akarnak feltétlenül más országába lakni hanem mi akarunk az övékben általában.

2010. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
38%

jah meg ha már itthon nem ünnepli valaki a Halloween-t akkor az már nem is ember mi?:D


KÉRDEM ÉN B*ZDMEG MIÉRT ÜNNEPELJÜK ITTHON? TUDJA VALAKI HONNAN SZÁRMAZIK? :D

2010. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
49%

Én tudom:)


A halloween ősi kelta hagyományokból kialakult ünnep, amelyet elsősorban az angolszász országokban tartanak meg, bár mára már az egész világon elterjedt. A boszorkányok, kísértetek és egyéb szellemek ünnepe, melyben összemosódott a római Pomona-nap, a kelta samhain ünnep és a keresztény halottak napja, és amelyet október 31-én tartanak.


A kereszténység terjesztésekor a hittérítők azt a feladatot kapták, hogy lehetőség szerint a keresztény szokásokat a pogány ünnepekhez igazítsák azok betiltása helyett. Így ez a pogány ünnep a keresztény mindenszentek ünnepe lett (omnium sanctorum). III. György pápa a 800-as években a korábban május 13-án ünnepelt Szűz Mária és a mártírok emléknapját október 31-re helyezte át. Írországban ez az éjszaka All Hallow's Eve, „mindenszentek éjszakája” nevet kapta. November első napja volt az ünnepnap, All Saints' Day (All Hallow's Day, „szentek napja”).

2010. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
52%

Milyen alapon itélitek meg Ti az amerikai embereket?!

Ugyan még nem voltam ott de 17 éves fejjel lehet hogy többre tartom őket mint a magyar népet.

Még hogy buták... Először is nézz magyarországra és nézz Amerikára. Ki is tart előrébb. Ne a népességet nézd, ne is a területet. Kicsit gondolkozz el azon is, hogy hány amerikai tudós volt/van és hány magyar?

Megintcsak ki is maradt alul??? Hát persze hogy magyarország.


A kövérségre pedig csak azt tudom mondani, hogy mint mindenhol itt is vannak igen kövér emberek nem csak Amerikában,Kanadában vagy akárhol máshol.


Remélem ezek után a hasznos válaszaimat számláló php kód 0%-ra fog csökkenni.. magyarországot nem véletlen írtam kicsi kezdőbetűvel, hisz ez szinte már nem is ország, ez egy eladósodott undorítő hely, mely napról-napra egyre rosszabb lesz. Részemről alig várom a következő évet amikor leérettségizhetek és kiutazhatok végre Észak-Amerikába/Kanadába. Nem hiszem, hogy akkora nagy hülyességet írtam mikor kimutattam magyarországról a véleményemet. Nézz csak utána hány magyar tervezi/készül elhagyni az országot, jobb jövő reményében?? Nem kevés elhiheted, és ez a szám egyre inkább csak nőni fog és végül nem marad itthon más mint a kisebbségiek, ázsiaiak, a politikusok és talán 1-2 BKV-s akik sírni fognak a 'nokiás dobozukért'.


Asszem ennyi, lehet lepontozni!

2010. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
31%
Mocskos hazaáruló!
2010. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
72%

Az ilyen hazaárulónak kikiáltókon csak röhögni szoktam.. Szánalmasok, pont az ilyenek nem hiányoznak már kint :)


Az országnál, már csak a lakosaiból volt nagyobb elegem..

2010. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!