Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol lenne a legjobb számomra?

Hol lenne a legjobb számomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minenképpen ki szeretnék költözni majd külföldre. De még nem tudom hogy hova. Amikre gondoltam lehetségesnek:

Kanada,

Usa,

Ausztrália,

Ausztria ,

Németország,

Anglia,

Svájc.

Azért ezek mert angol németet tanulok.

Szerintetek hova lenne a legjobb menni kiköltözésre vagy akár hosszu ideig ottélni?

Főleg olyanok válaszát várom akik kint élnek(tek) vagy rokonuk ismerősük kint él.

A válaszban annyit irjatok meg hogy melyik ország azonbelül város lenne a legjobb kiköltözni..

Fontos lenne ez most nekem.

Hol a legjobb élni? Melyik országban?

Azonbelül városban?

Válaszokat előre is köszi!!


2011. szept. 11. 17:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az,aki a hosszú választ írta. Én Düsseldorf mellett laktam Duisburgban.:) Illetve még decemberig ott lakom,aztán már egy másik országba megyek.


Brooklynba semmiképp ne menj!!! Én azt senkinek nem ajánlom,akinek kedves az élete inkább Manhattan. Németország esetében pedig a fővárost kerüld el..ott az iskolában lefegyverzik a gyerekeket...mert képesek úgy menni..iszonyat sok a török.

2011. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

De jó.

Énis erre gondoltam.

Sokan mondták hogy ha németországba megyek ne menjek egyből a fővárosba hanem egy melette lévő kis városba ahonnan bejárhatok dolgozni. Ezért mivel nekem is düsseldorf tetszik arra gondoltam duisburgba mennék ahol bérelnék egy kis házat ahonnan bejárhatnék dolgozni düsseldorfba és minden jól menne :)

Akkor USAban manhattan.

De az USA-ban New-Yorkon kivül más város szóba sem jöhet kiköltözés szempontjából?

Mert akkor marad Manhattan - Düsseldorf :)

ÁÁ Manhattan annyira tetszik :D

Csak messze van :(

Utolsó szivesen beszélgetnék még veled e-mailban ha nem baj :D

2011. szept. 11. 20:39
 13/22 A kérdező kommentje:

Jah és megtudhatnám hogy hova mész?

Csak nem amerikába?

De na. Csak kivácsncsi vagyok.

Hátha nekem is megtetszik :)

Kösz mindent :D

2011. szept. 11. 20:40
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szívesen beszélgetek veled, csak írj privátot. Duisburggal jobban jársz,közel van Düsseldorfhoz és nem annyira zsúfolt, sokan szeretnének nagyvárosban lakni, de nekem már Düsseldorf is túl zsúfolt,pedig pl. Kölnhöz képest semmi...Én se szeretem a kis élettelen falvakat, de nem tudom elképzelni milyen lelkivilága lehet annak, aki pl. hatalmas nagyvárosokba vágyik...azt tudom elképzelni,hogy még nem élt ott, és ezért szereti,vagy..nem tudom nekem ez érthetetlen. Egyébként Finnországba költözöm.
2011. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Irok igen majd privátot énis szivesen beszélgetnék :)

Duisburg szerintem is jó " a szúfoltságot" én sem szeretem :)

Finnország? Tudsz finnül? lol.

Akkor 3 nyelven tudsz? angol német finn?

Nem ismerem az észak európai országokat de sokan azért nem szeretik mert "hideg". Norvégiát ismerem az nagyon jó a barátom kint akar élni gimi után és ott járni egyetmre..

Norvégia az tényleg nagyon király de a többi északit nem nagyon ismerem. Angolon meg németen kivül nem nagyon akarok mást megtanulni max ha az a ország "nagyon jó" :D

Megy a privi :)

2011. szept. 12. 14:24
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
19:11-es válaszólónak üzenem, hogy 3 évig éltem, laktam Brooklynban, a "kutya sem ugatott meg" Vedd aminek akarod, de hülyeségeket ne terjessz, főleg ha még nem voltál ott!!!!!!
2011. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

nagy részükbe vízum kell, amire kevés az esélyed így suli után, az uniós országok egy része meg sz@r hely...

én éltem Angliában, nem volt jó, Németországban szerettem, most Ausztráliában vagyok, Brisbane közelében, nekem egyáltalán nem tetszik....

itthon esélytelen vagy ha nem ügyvéd/politikus/gengszter a szakmád vagy a szüleidé......

2011. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Brisbane közelében élsz?

Aztmondják az nagyon jó hely.

Beszélhetünk e-mailban is ha neked is jó.

Ausztrália nagyon szép hely mi nem tetszik benne?

Köszi.

2011. okt. 9. 14:14
 19/22 anonim ***** válasza:

hogy mi nem tetszik? 2 dolog:

1: az ország, kivéve parti nagyvárosokat, egy nagy kietlen pusztaság, több 100 kilométert kell menni mindenért, be vagyok szorulva egy 6000-es kisvárosba ahol nem sok minden van, szétunom az agyam

2: az ausztrálok nagy része bunkó és tudatlan, lenézik a külföldit, büszkék csak nem tudom mire, műveletlenek és igénytelenek, ja és nem beszélnek angolul, csak azon az idióta dialektuson amit normális ember alig ért

soha nem telepednék le ott....

2011. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy ott nem annyira jó de Sydney nyugati külvárosai az valami lenyűgöző.

Én még nem láttam egy embert se aki rosszat irt volna róla pedig egész nap angol oldalakat olvasok.

Szerintem mindenképpen nézd meg Sydneyt is gyönyörű hely.

Jah én viszont Sydneyben fogok letelepedni.

Amugy azt mondják hogy az angolt is megértik csak nem szeretik és ha kint élsz és hallod akkor nagyon hamar megtudod tanulni.

Szerintem szerencsés embernek érezheted magad hogy ausztráliában élsz ne hagyd ott megéri szerintem.

2011. okt. 11. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!