Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkba melyik légitársaság...

New Yorkba melyik légitársaság árulja a legolcsóbb repülőjegyeket? (nem feltétlenül most, hanem általában)

Figyelt kérdés

Budapestről mennék.

Indulás előtt hány héttel érdemes megvenni a jegyeket, hogy minél olcsóbban hozzájuthassak?

Az útlevélen kívül kell még avalmilyen hivazalos papír?


Még nem utaztam repülővel, ezért nem vagyok annyira képben.

Légyszi segítsetek!


2012. jan. 5. 00:21
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
Uuu.. azt nemtudom hogy olcsóbb lenne, de kényelmes az hogy bp-n felszállsz és new yorkba le :D
2012. febr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Várj, mennyibe kerül az a közvetlen járat az American Airlines-nél és hogy találtad neg? Mert én csak átszállásal látom

Légyszi segíts!

2012. febr. 8. 01:27
 13/32 anonim ***** válasza:
hotwire.com-on nézd, én is olyan american airlines-os közvetlen jarattal fogok visszajönni amerikába. a sajat oldalukon sajnos én sem talaltam ezt, de mondjuk ha a budapest airport (bud.hu) oldalán az utvonaltervezőt megnézed, ott mutatja a közvetlen járatot.
2012. febr. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Nem találom a hotwiren :(

Te mikor mész? És mennyibe kerül a közvetlen jegy?

Tudnál adni egy linket?

2012. febr. 8. 02:40
 15/32 A kérdező kommentje:
De hogyhogy nincsenek fent az American Airlines oldalán a közvetlen jegyek? A Hotwire-on keresztül kell megvenni?
2012. febr. 9. 02:56
 16/32 anonim ***** válasza:

hát már én sem tudom hogy hogy fogok menni mert akarhol nézem ez a gép egyszerüen nincs fenn. se a repter honlapjan, se hotwire, se american airlines... igaz felhivtuk az AA-t és ők azt mondták menni fog de már ez gyanus nekem, már énis bánom hogy erre a gépre vettem jegyet, csak mondjuk én reméltem hogy malév gép lesz, most meg remélem hogy nem az.

én a helyedben nem ragaszkodnék a közvetlen járathoz (már csak az ilyenek miatt sem)

amugy nem tudom mennyibe került ez a jegy, mert nekem több átszállásos odavissza jegyem van 6 gépre, és ebből csak az egyik ez. az egész kb 820 dollár volt összesen.

2012. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de elvileg fent kéne lenni a honlapjukon a jegynek. Vagy nem feltétlenül?

Remélem, megoldódik és tudsz ezzel a géppel menni. Mikor vetted a jegyet? És mikor fogsz utazni? Majd írj, hogy mi lett!

Én sem ragaszkodom a közvetlen járathoz, nem baj, ha át kell szállni (főleg, ha úgy olcsóbb). Kibírom azt a pár órát simán átszálláskor, egy darabig úgyse megyek többet az USA-ba, ha most sikerül.

2012. febr. 10. 02:36
 18/32 anonim ***** válasza:

na törölték a közvetlen jegyem, átraktak londoni átszállásosra new yorkig, ugyhogy ugy néz ki vége van a közvetlen járatoknak amerikába.

egyébként Amszterdamot tudom ajánlani átszállásra, nagyon egyszerű eligazodni, kedvesek segítőkészek a dolgozók, légitársaságnak meg a KLM-et, ami nem is drága és nagyon jo is. persze nem mondom h a többi rossz, nyilván nem repültem még minddel, csak mondtam egy példát ami jó :)

2012. febr. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Köszi, majd megnézem!

Akkor már nincsenek is közvetlen járatok NY-ba és nem ie lesznek?

Lehet tudni, hogy mennyibe kerül egy ilyen londoni átszállásos jegy az American Airlines-nál?

2012. febr. 10. 02:56
 20/32 anonim ***** válasza:
én nem tudom az enyém ezen része mennyibe került, most nézem, hogy én londonból nem is new yorkba hanem dallasba megyek, onnan meg még tovább :D szóval bonyolult az enyém. nézd meg az aa.com-on de egyébként mindig változik, minden nap minden héten más. én ugy vettem észre, hogy 1-2 hónappal indulás előtt a legolcsóbb. meg a szerdák. valamiért a szerdák olcsóbbak :)
2012. febr. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!