Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkba melyik légitársaság...

New Yorkba melyik légitársaság árulja a legolcsóbb repülőjegyeket? (nem feltétlenül most, hanem általában)

Figyelt kérdés

Budapestről mennék.

Indulás előtt hány héttel érdemes megvenni a jegyeket, hogy minél olcsóbban hozzájuthassak?

Az útlevélen kívül kell még avalmilyen hivazalos papír?


Még nem utaztam repülővel, ezért nem vagyok annyira képben.

Légyszi segítsetek!


2012. jan. 5. 00:21
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Még nem :(
2012. márc. 7. 16:02
 32/32 anonim ***** válasza:

Hú, hát a repjegyek ára elég kiszámíthatatlanul változó. :S

Én is most megyek Amerikába augusztus-szeptemberben, és előtte legalább háromszor összeállítottam a repülőjegyeket (több is kell, országon belüli utazgatások miatt), és minden alkalommal más árak jöttek ki...

Mondjuk nekem azt mondták, hogy minél előbb veszi az ember, annál olcsóbb, illetve persze vannak last minute árak is, de addig meg nem akartam várni, hiszen rengeteget kell szerveznem, jó a biztos pont. "Normális" időben venni viszont pont a legdrágább - legalábbis így hallottam -, úgyhogy én jó fél évre előre megvettem, és egész jó ára volt végül is.

2012. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!