Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkba melyik légitársaság...

New Yorkba melyik légitársaság árulja a legolcsóbb repülőjegyeket? (nem feltétlenül most, hanem általában)

Figyelt kérdés

Budapestről mennék.

Indulás előtt hány héttel érdemes megvenni a jegyeket, hogy minél olcsóbban hozzájuthassak?

Az útlevélen kívül kell még avalmilyen hivazalos papír?


Még nem utaztam repülővel, ezért nem vagyok annyira képben.

Légyszi segítsetek!


2012. jan. 5. 00:21
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Igen, szerdán kevesebben utaznak, hétvégén többen.

Olyan lehet, hogy pl. 1 hónap múlva olcsóbb lesz a jegy, mint most? Vagy csak drágulni szokott ahogy közeledik az időpont? Utazás előtt 1 hónappal is meg lehet olcsón venni a jegyet? Bocsi a sok kérdésért, még nem utaztam repülővel, ezért nem tudom.

2012. febr. 10. 03:23
 22/32 anonim ***** válasza:

hát ha nagyon előre akarod megvenni akkor drágább (pl 5 hónappal előtte) aztán ahogy kozeledik egyre olcsóbb, de egy idő után megint drágulni kezd. pl én nézegettem ugyanezt az utat nyáron is, akkor 1030 dollár volt a legolcsóbb, én 2 hónappal indulás előtt vettem meg, akkor volt 820, amikor kb 5-6 hét volt hatra indulásig akkor volt legalacsonyabb (760 dollar korul), most megnéztem megint, (nincs egészen 4 hét hátra) és már 860 dollár.

de számit az is hogy az oda- és visszaut kozott mennyi idő van. a legjobb ha felmész egy repülőjegyet árusito oldalra pl [link] és elkezded variálni az időpontokat hogy hogy lenne a legjobb, aztán vissza-visszanézel idonkent h nem lett e olcsobb.

2012. febr. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Köszi! 7-10 napra szeretnék menni, ahogy nézem most a British Airwaves-nél a legolcsóbb (kb. 135 000 Ft). Április végén mennék. Ez így elég olcsónak tűnik, vajon lemegy még így is az ára 1-2 hét múlva? Írtad hogy utazás előtt 5-6 héttel szokott a legolcsóbb lenni, tehát várjak még? Attól félek, hogy nehogy több legyen, mert 130 000 Ft alá nem szokott menni.
2012. febr. 10. 03:56
 24/32 anonim ***** válasza:

az elég jónak tünik szerintem is, de nem kell aggódni, ha ez fel is megy, lesz másik amelyik lemegy :) ahogy te érzed. ha nyugodtabb vagy azzal hogy megvetted akkor vedd meg, de még várhatsz is szerintem. sajnos nem nagyon lehet előre megmondani hogy hogy fog változni az ára, én csak azt mondtam el amit en tapasztaltam, de ki tudja merre valtozik a gazdasagi helyzet stb stb...

most mondjuk énis nagyon boldog vagyok, hogy nem a malévtól vettem jegyet, igy legalabb csak átraktak másik gépre, nem pedig elvesztettem a pénzem. pedig szándékomban állt tőlük venni.

2012. febr. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Egy kicsit mindenképpen várok, hátha lejjebb megy. Az a baj, hogy nem szokott ilyen dolgokban túl nagy szerencsém lenni. Mindegy, a lényeg hogy valahol tudjak venni aránylag jó áron jegyet.

Melyik légitársaságnál lehet még 130 000 Ft körüli jegyet venni?

2012. febr. 10. 04:52
 26/32 A kérdező kommentje:

A Skyscanneren még 102 000 Ft körüli jegyet is kiír, ha az éves bontást nézem, de amikor rákattintok, ennél drágábbak jönnek ki :(

[link]


De akkor minek írja, hogy már annyiért is van jegy, ha valjában nincs is? Vagy hogy van ez? :(

2012. febr. 10. 04:55
 27/32 A kérdező kommentje:
Most felment a jegy ára 20 000 rel, 2hét múlva vajon lejjebb fog menni? Légyszíves segítsetek :( remélem feljebb már nem megy
2012. febr. 16. 23:23
 28/32 anonim ***** válasza:
hat most pletykálnak olyanokat hogy fel fog menni az olaj ára, szóval... :S amugy ha minden ugy megy ahogy szokott akkor még fog lejjebb menni, de ha nem... hát a jövőbe senki nem lát
2012. febr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudom hogy járok jobban, ha most megveszem ennyiért, vagy várok kb. 2 hétig amikor elvileg lejjebb megy? de ha mégsem, akkor... :( lehet hogy ennél csak drágább lesz
2012. febr. 17. 14:31
 30/32 anonim ***** válasza:
na megvetted?:)
2012. márc. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!