Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nyáron megyek ki az USA-ba...

Nyáron megyek ki az USA-ba azon belül New Yorkba. Aki járt már ott segítene, hogy mire számítsak? Gondolok itt repülő útra pl.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és lány :-) Nyáron megyek ki egy hónapra.Vagy kettőre csak turistaként.Nagyon érdekel mert már nagyon régóta várok arra a pillanatra,hogy ki menjek ismerősökhöz.:) De legjobban a repülő úttól félek. Mi lesz ha lezuhan ?:O

Meséljetek nekem nyugodtan élményeket várok :)


2012. jan. 30. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lezuhan, akkor rá*asztál! Viccet félretéve, a repülés még mindig a legbiztonságosabb közlekedési eszköz a világon! Nagyobb eséllyel halsz meg autó vagy busz balesetben, mint repülőgép szerencsétlenségben. A repüléstől nem kell parázni, a leszállás és felszálláson kívül semmi izgalmas nincs benne. Főleg ha felhős az idő és a tenger fölött vagytok, mert még nézelődni sem tudsz, mert nincs mit. Ha tiszta, felhőmentes az ég, akkor is csak a tengert látod, mást nem. Elég sűrün repülök, leginkább a London-New York és London-Los Angeles útvonalakon, eddig minden rendben ment, szóval no para.
2012. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"legjobban a repülő úttól félek. Mi lesz ha lezuhan ?"


Akkor menjél gyalog vazze!!

Csak közben nézegessél sűrűn fölfelé, hogy nehogy a fejedre essenek a repülők...

2012. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen iigen gondoltam a bunkókra :) tudod életemben nem ültem még repülőn és nem tudom te ültél már. de ha eljön az az idő amikor felszállok és "túlélem" aztán te mész majd valahová repülővel hosszabb útra megnézzük,hogy első benyomásod mi lenne amikor szálltok fölfelé..bocsi de nem bírom ezeket az embereket akik egyből rámordulnak a másikra.
2012. jan. 30. 18:05
 4/4 Johnnny válasza:
A repülőtől ne parázz szerintem. Én ahányszor mentem mindig be voltam szarva pedig soha nem volt semmi gáz. New Yorkba meg szerintem ha egyedül le mész nézelődni akkor a Harlemet meg Bronxt este kerüld meg a Central parkot, Manhattan környéke a legbiztonságosabb. A Times Square-t este minden féle képpen nézd meg akkor van élet sok a jó látni való van New Yorkba. Jó utat!
2012. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!