Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha lenne alkalmatok utazgatni...

Ha lenne alkalmatok utazgatni az USA-ban, milyen városokat látogatnátok meg?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy hónapotok utazgatni az USA-ban akkor milyen városokat látogatnátok meg? New York az alap, mert oda érkezik a repülő, és onnan is indul haza. És kb 1500 dollár áll a rendelkezésre. :)
2012. jún. 8. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sok látnivaló van.Ha New Yorkot megnézitek akkor Californiára nem nagyon marad idő.Pedig arra aztán van látnivaló.Vagy Oregonban Salem gyönyörű amikor a cseresznyefák virágoznak olyan mint a japán filmekben.
2012. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A Keleti partról New York, Washington D.C., és Miami érdekelne, a Nyugatiról pedig Las Vegas, Los Angeles és San Francisco. De viszont tudom, hogy ennyi idő alatt és ennyi pénzből ez mind nem jön ki. Ezért érdeklődök, hogy mások mit javasolnak?
2012. jún. 8. 18:48
 3/19 anonim ***** válasza:

Én most három hétre megyek, és ez az útvonat:

- New York

- Orlando

- San Francisco

- Los Angeles

2012. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Washington D.C.-be el tudsz menni New York-ból akár csak egy napra is (ott sem kell aludni, körbejárod a várost, és visszamész. Vannak szervezett utak is ilyenek.)


Szerintem kivitelezhető a terved, bár a pénzből nem tudom, hogy jön ki, szerintem, ha hostelekbe mész, akkor lehet.

Én így dollárban nem tudom, mennyit költök rá, szóval passz, ki kellene számolni.

Nézz szállásokat, repjegyeket.

2012. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom Washington pont ezért van mindenképp a terveim közt, mert közel van New Yorkhoz és hát ugye New York az alap. És a többi között hezitálok, mert legszívesebben mindet megnézném de sztem nemjönne ki...
2012. jún. 8. 19:43
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha már New York-ban vagy akkor a Niagarát se hagyd ki. Kicsit hosszú az út, de busszal elérhető.
2012. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Chicagot tudom ajánlani, azt mondják, hogy ez az a város, ami leginkább megőrizte azt a képét, ami volt az "amerikai álom" virágzásakor.
2012. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én inkább a természeti szépségekre lennék kíváncsi pl. Grand Canyon, Yellowstone, vagy a már említett Niagara Falls.

De ha városokról van szó akkor egyértelműen New York, Los Angeles és Miami.

2012. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
New Yorktól a Niagara milyen messze van? az is jól hangzik :)
2012. jún. 8. 21:31
 10/19 anonim ***** válasza:

Az sajnos elég messze, oda inkább repülővel szoktak menni.

Busszal is lehet persze, de az nem egynapos út.

2012. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!