Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi szükséges ahhoz hogy Az...

Mi szükséges ahhoz hogy Az Egyesült Államokban éljek és dolgozzak?

Figyelt kérdés
És hogy munkát kapjak kint, azt először itthon kell elintézni? Állampolgár hogy lehetek?
2009. júl. 3. 15:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Kettőt? És pontosan hol lehet?
2009. júl. 9. 15:37
 22/26 anonim ***** válasza:
Bocsi ,csak egyet. Hogy hol azt nem tudom, én nem vagyok autószerelő :)
2009. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

:)

Még lenne egy kérdésem:

A pénzt hogy kell intézni? Mármint a bankkártyát?

Itthon ráteszem a forintot vagy előtte átváltom USD-re? Vagy kint kell csináltatni egy másikat? Vagy hogy van ez?

2009. júl. 10. 11:48
 24/26 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy kint hogy tudod használni a bankkártyádat? Legális bevándorló bármilyen amerikai bankban nyithat számlát, szóval ez nem probléma. Nem tudom, hogy a magyar kártyát elfogadják-e hitelkártyának boltban pl., de szerintem igen, csak az a baj, hogy a magyar bankszámla ügyeket csak Magyarországon lehet intézni általában személyesen, ezért ideális amerikai számlát nyitni. Legalábbis én ezt csináltam és így sokkal könnyebb. Át lehet utaltatni a pénzt, de figyelj, ez tényleg annyira piti részlet, hogy ne ezzel foglalkozz. A kijutás a lényeg meg a kemény dió, nem a bankkártya meg a lakásbérlés. Csak sorban lehet haladni. Ezt jó szem előtt tartanod. Sajnos a kijutás nagyon nehéz, abban nem is tudok több tanácsot adni.
2009. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. júl. 13. 10:10
 26/26 anonim ***** válasza:
Sikerült kijutni Amerikába?
2021. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!