Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egy teljes Miami-i nyaralás...

Egy teljes Miami-i nyaralás mennyibe kerül? Nagyon drága?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy egy teljes Miami-i (Florida-i) nyaralás mennyibe kerül?

- Repülőjegy (oda,vissza)

-Szállás (tengerpart mellett, közelében)

-Élelmiszer

Én nézegettem a booking.com oldalon egy jó kis helyet, ami 215.000 forint volt.

Repülőjegyeknél meg amit láttam, és a legolcsóbb volt, az 600-700.000 forint..

Családommal mennék.

3-an vagyunk: Anyukám, Apukám és én!

És így összesítve kb. olyan 800-900.000 forintos lenne..

Szerintetek lehet olcsóbb, ami annak megfelel amit írtam?



2013. jan. 27. 15:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én 1 éve voltam utoljára 1 hónapig Miami Beach South Beach-i részén. Ajánlom nektek a Publix-ot, a Whole Foods Market-ot és a Fresh Market-ot. Mind a három nagyon jó szupermarket, ha élelmiszer kell. Én is a Booking.com-on foglaltam szállást oda, jó oldal.


Alapvetően nem drága hely, mivel csak 7 % az adó. A busz közlekedés Miami Beach és Miami környékén nagyon jó. Egy jegy olyan 2,25 dollár volt akkor. Busszal szinte mindenhova el tudtok menni Miami Beach környékén.


Ha ruhafélét akartok vásárolni, akkor Aventura Mall, Lincoln Road Mall és Collins Avenue. Itt vannak egész jó helyek amik nem drágák. A Target-be is érdemes elmenni, mert elég olcsó, Olyan, mint nálunk egy Auchan. Csak jóval nagyobb és jobb is. Ami drága, de érdemes megnézni, az a Bal Harbour Shop. Elég menő hely.


Az időjárás egész évben remek. nyáron Júniustól Októberig szinte minden nap esik és elég párás, de soha nincs hideg. Ilyenkor télen meg meleg van. Este 18 nappal 25. Én agusztusban voltam, pont akkor jött egy hurrikán, de nem volt vészes.

2013. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!