Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem lehet már kapni hulala...

Nem lehet már kapni hulala habtejszínt vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Ma voltam cba-ban, coop-ban, két sparban, majd elmentem az intersparba és ott sem volt..vettem egy Meggle cukrászhabot helyette mert már elegem volt az egészből, de még ilyet nem használtam és kicsit félek tőle..
2013. máj. 16. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Tescoban tegnap volt,szóval be nem szüntették :)
2013. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt próbálkozz: [link]
2013. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oh szóval a sparban nem is kapható amúgy sem..nah ha ezt tudom nem sétálok ki a világ végére..:D Hát ez nem az én napom..:)
2013. máj. 16. 11:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Tesco, Auchan, Metro, Lidl, Reál, Coop, CBA.
2013. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó a Meggle is, és még az Okééé habmester is,ha máskor nem kapsz Hulalát. Mindegyik növényizsír alapú cukrászati hab alapanyag.
2013. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Esetleg azt nem tudjátok, hogy a Meggle kibírja-e ha előtte nap rárakom a tortára? Vagy lesz-e valami baja? Habfixáló kell-e bele?
2013. máj. 16. 12:33
 7/10 anonim ***** válasza:
A meggle ugyanúgy működik, mint a hulala, csak jobb az íze :) Én már egy ideje ezt használom csak, mert tényleg finomabb!! Jól be legyen hűtve felverés előtt és felverve egy 10-15 percre vissza a hűtőbe (vagy a már kész krém, ha nem magában használod) és utána lehet tölteni a tortát/sütit vele. Frissen felverve még kicsit lágy lehet.
2013. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugodtam picit :)
2013. máj. 16. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kibírja. nem kell bele habfixáló.
2013. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Tescóban most van akciósan.
2013. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!