Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha van egy olyan"kedves"barátn...

Ha van egy olyan"kedves"barátnőnk aki USA-ban él és tudja a pontos adataimat (név, anyja neve, utlevel szam, stb) tud abban ártani nekem, pl elküldi a reptérnek ne engedjenek be pl mert illegális akarok később lenni, v akarmi hulyeség amit kitalál?

Figyelt kérdés
El tudja azt érni, hogy ne engedjenek be vagy nagyon átvilágítsanak stb?!Nem voltam sosem illegális, sosem tartozkodtam tovább 2 hétnél sem, sosem vállaltam munkát mindig csak nyaraltam. Most is ez a terv, csak kedves exbarátnő sajnos kicsit féltékeny, csalodott es elmebeteg?

2016. máj. 5. 01:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb akkor árthat, hogy ha Jockey Ewing-szintű összeköttetései vannak. :) De csak így privát kics*szésből egy síma telefonálás által kötve hiszem.
2016. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!