Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért szólják le ennyien...

Miért szólják le ennyien azokat, akik az USA-ba vágynak?

Figyelt kérdés

Valóban, Amerikában sincs kolbászból a kerítés. De ennek ellenére magyar szemmel az ottani helyzet még mindig kiemelkedő!

Engem az érdekel leginkább, hogy aki el szeretné hagyni Magyarországot, minek avatkozik bele a sok hungarista? Aki elhagyja ezt az orszákot, sikerélménnyel számol be (nagyrészt). Ha ők itt akarnak maradni, maradjanak. Aki menni szeretne, menjen. Most ez miért probléma? Talán azért, mert nekik nem jött össze? Az is érdekelne, aki folyton azt löki, hogy "minek próbálkozol, úgysem fog menni!", miért mondja ezt? Próbálkoztatok valaha? Az önbizalmat segíteni kéne, nem letörni.

Személy szerint én is szeretnék kijutni oda. Folyamatosan tanulom az angolt, mindent megteszek a siker érdekében és hiszem, hogy sikerülhet. Mellesleg én nem a fényűző élet reményében szeretnék menni, szimplán úgy érzem, hogy nekem Amerika az álmaim otthona. Leginkább a táj miatt, mindig is szerettem volna a tenger közelében élni, vagy legalább életemben egyszer eljutni oda!

Valóban nem a legegyszerűbb dolog ez, de próbálkozni szabad...Akik az ázsiai országokat szeretik, azokat miért nem szólja le senki?

Egy normális "vitát" szeretnék, nem veszekedést.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. júl. 10. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a Campleaders programot "túristáskodás" céljából. Ha ügyes vagy, pont 0-ra jössz ki és kint voltál egy nyarat az USA-ban. Én csak egy évvel vagyok fiatalabb a kérdezőnél és én is kint tervezem leélni az életem. Miért? Mert ott a legtöbb ember alapból sokkal pozitívabb. Persze tudom, hogy nincs kolbászból a ........
2016. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha véletlen idetéved egy olyan személy, aki esetleg kint él, jelezze, kérem! Persze csak akkor, ha szívesen eltársalogna velem ezekről a dolgokról! :) - itt elek, mire vagy kivancsi?


GYIKos USA kerdeseket mar visszaolvastad? Mert az elmult par evben tobb100 kerdesre adtam kimerito valaszokat elsokezbol, nem szeretnem ismetelni magam, de ha van kerdesed, amire itt (vagy mashol) nem talaltal valaszt akkor kerdezz nyugodtan.

2016. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Miért szólják le ennyien azokat, akik az USA-ba vágynak?"

Mert az esetek 99%ában lerí róluk, hogy ostoba, fogalmatlan, naiv lúzerek. Asszem ezért.

2016. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!