Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tapasztalatok, hol volt eddig...

Tapasztalatok, hol volt eddig a legjobb lakni és miért?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd egyszer kimenni vagy az USA-ba vagy Kanadába.
2016. aug. 11. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Japanban, mert mindenki mindenhol fair, a taxis nem ver at, nincs borravalo a pincer megis kedves. Minden tiszta! A wc zenel :D A kaja is jo! A japanok tavolsagtartok, de nagyon illedelmesek es kedvesek. Ha egy japan egyszer a baratod lesz az orokre szol. Nem trendi naluk a hatbatamadas vagy ketszinuskodes! A technika elkepeszto! Ami ott rossz: kicsi lakasok, ultra egeszseges etrend, naluk nincs sozas meg cukrozas. Nekem a japan pasik nem tetszenek, tehat parkapcsolatban nem tudnek veluk elni. Csaladon belul durva hierarchia van, a felesegnek sokszor nincs sok szava! Bar a mai fiatalok azert mar masok. A japanok azsiaban kb a nemetek europaban - lasd meg a vilaghaboru idejen is egy oldalon alltak. A magyarokat szeretik, mivel a testvereiknek tartanak minket, de pl naluk egy koreai vagy kinai az kutya (en meg is ertem miert). Sokan nagyon visszahuzodoak. Viszont ha isznak, akkor sokat es durvan, olyankor latni olyat, hogy az uzletember zakoban az utcan alszik :D Nalunk nem lopnak!!!!!! Ugy hallottam, hogy max autokat szoktak. De az is ritka. A kozbiztonsag extra nagy, ott nem kell felned, hogy bantanak - ezert tud az uzketember reszegen az utcan aludni :D Mindenki figyel a masikra! Elozekenyek. Sok a nagyon idos, de fitt ember, tehat ha ott latsz egy 85 evest hegyet maszni az tok korrekt. Viszont draga! Minden! Alberlet-kaja, minden! Es nem ha nem beszelsz japanul kb eselytelen, hogy munkat kapj. Sokan pl ugy elnek ott, hogy behazasodnak, tehat hazassagi vizummal, vagy egy kulfoldi ceg japan irodajaba helyezik oket.
2016. aug. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Béluska2016 ***** válasza:
24%
Az biztos, hogy a világ csúcsa Japán, Mind erkölcsben, mind közbiztonságban, mind korrektségben, mind technikában. Persze egész Ázsia népe erre címre törekszik, így én azt mondom, hogy Ázsiában bárhol jobb, mint Európában, vagy Amerikában élni. Leszámítva talán a szegénységet, bár ez elhanyagolandó tényező a többi jó mellet. Aki ennek az ellenkezőjét mondja, az még nem érezte azt a hihetetlen nyugalmat, és boldogságot ami ott sugárzik az emberekből. Én még Japánba nem jutottam el, de Hongkongban és Kínában éltem és élveztem! Nekem most már nagyon nehéz és furcsa itthon élnem, pedig sokat nyaraltam Európában is, de ezt a visszavágyást sosem éreztem.
2016. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
USA-ban és Kanadában is voltam, mindkettő jó hely. Kanada kulturáltabb, tisztább, szebb, de nekem a szívem csücske akkor is az USA.
2016. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!