Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha valaki unja már az Usa-t,...

Ha valaki unja már az Usa-t, hova lehetne menni/költözni, ahol, nincs olyan sok bevándorló, és jó a szociális háló, könnyen meglehet élni?

Figyelt kérdés

Kanada nem jöhet szóba, mert ott meg hideg van, meg az utóbbi időben ott is megszaporodtak az ázsiaiak, meg a mexikóiak.

Esetleg valami déli ország?



#vándorláskifelébefelé
2016. nov. 12. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Téged ezekre a helyekre letelepedési céllal be sem engednének, mégis úgy teszel, mint aki válogathat köztük... Kicsit beképzelt vagy.
2016. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok bevándorló.. Mondod te aki készül bevándorolni.

Lényegében az összes olyan országban ahol jó a szociális háló, ott sok a bevándorló.

Szóval ilyet nem nagyon fogsz találni.

2016. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Voltam már mindkét országban, de nem olyan mint ahogy gondoltam.

Montreal 2év, Indianapolis 3év.

Elvoltam, de nem jött be.

Most inkább utazgatós fórumokon gyűjtögetek infót, hova lenne érdemes menni.

2016. nov. 12. 23:00
 4/14 A kérdező kommentje:

Pl most lichtenstein, luxemburg, svájc.

Ezeket nézegetem, de nem gyere be egyik sem.

Hideg van, kicsi is mind3 ország(svájc nem annyira).

2016. nov. 12. 23:04
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Tehát az "unja" azt jelenti, hogy azért nem mehetsz vissza az USA-ba, mert távozáskor kiutasították téged túltartózkodásért. Az a baj, hogy a hozzád hasonló "elvoltam" jellegű léhűtőkre a fejlett országokban nincs szükség. Az nem érv a rátermettséged mellett, hogy már voltál kint, ugyanis túltartózkodni nem művészet, sőt inkább szégyen...
2016. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, az oximoron. Ahol jó a szociális háló és könnyen meglehet élni, ott vagy sok a bevándorló, vagy pedig nem lehet bevándorolni.


Egyébként normális szakmával Európában és Észak-Amerikában bárhol meg lehet élni, különbség a színvonalban van.

2016. nov. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
41%
Az utobbi idoben mar sok a bevandorlo francia es németorzmszágban. Talán hollandia vagy dánia
2016. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
kambodzsa
2016. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ausztrália vagy Új Zéland.

Fehér emberen kívül nagyon mást nem látsz, szoc. háló is nagyon jó mindkét helyen.


Csak sajnos legálisan kijutni nehéz.

2016. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

#9

Mindkét ország tele van bevándorlókkal a környező szigetvilágból. És ott is akad rengeteg színesbőrű pl új zélandon az őslakos maorik sem éppen fehérek.

2016. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!