Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA ban milyen oldalakon...

Az USA ban milyen oldalakon erdemes allast keresni? Es arra konkretan hogyan erdemes rakeresni, hogy allasok szallassal?

Figyelt kérdés
Tehat olyan allas szeretnek kint talalani amelyik szallast is biztosit. Ezt hogyan hol erdemes keresnem?

2016. dec. 2. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz:


Javaslom,hogy bármilyen alacsony bérért vállalj elinduláskor munkát,és bármilyet,amit el tudsz végezni.Ha azt becsülettel végzed,kaphatsz jó referenciát,s akár 1 hónap múlva jobb munkát máshol.

Okvetlen keress valamilyen egyházat,ahol segítni fognak az elindulásban.(Nem baj,ha nem vagy vallásos,és nem hiszel Istenben.A vallásközösségek referenciái aranyat érnek,és a tagok rendszerint ellátnak az induláshoz szükséges dolgokkal,az ágyneműtől,a jó munkalehetőségig,vagy szállásig.)

2016. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
Amiről még nem esett szó az az hogy ha az Államokban próbálsz megélni akkor több szinten kell szerencsésnek lenned. Az egyik hogy kifogástalan egészségnek örvendj és még csak egy lyukas fogad se legyen (és mindez tartósan így is maradjon). Ha valamilyen egészségügyi problémád támad ami miatt kezelésre szorulsz az könnyen elviheti a megspórolt pénzedet (még biztosítás mellett is). Ezért is maradnak a legtöbben az unióban ahonnan csak "hazaugranak" Magyarországra ha valami gond van vagy helyben is államilag támogatott jó ellátást kapnak. A másik ok amiért sokan maradnak az Unióban hogy Angliában vagy Írországban és Németországban is elérhető ugyanaz a fizetés és életszínvonal nagyobb biztonság mellett és ami a legfontosabb hogy teljesen legálisan. Az Államokba nyaralgatni és kalandozgatni érdemes kimenni (3 hónap alatt úgyis elmúlik a varázs). Aztán én legalábbis azt tapasztaltam hogy az amerikai sokkal mobilabb nép mint az európaiak. Náluk ezért nagyobb és drágább a béringatlan-piac. Durva lakás és ház bérleti árak vannak. Igaz hogy lehet találni olcsót is de olyan helyeken ahol kevesebb a munka és rosszabbak a fizetések. Ahol sok a lehetőség és jók a fizetések ott annyi pénzed elmegy a lakhatásra hogy kevesebbet fogsz tudni félretenni mint a már említett európai országokban.
2016. dec. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
12.Hsz-nak igaza van az amerikai eü ellátásról,de ha beteg vagy,és kórházba kell menned,ellátnak,s ha nincs pénzed,nem vágják ki a bőrödből.(Én mintegy 30 000 Dollárral tartoztam,de nem fizettem semmit.)Vannak magánorvosok,ahol kissebb műtéteket is elvégeznek igen olcsón.(Pl.tüdőgyuszi gyógyszer felírás,diagnózis 50 Dollár.)
2016. dec. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!