Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Észak-Amerika mely részét...

Észak-Amerika mely részét néznétek meg legszívesebben és miért?

Figyelt kérdés
Engem New York meg a többi nagyváros nem érdekel. Természetet jobban szeretem. Inspirációt keresek, hogy mit érdemes megnézni.

2017. aug. 7. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én Coloradoban voltam, Denver környékén. Imádtam. Leírom, miket néztem meg, hátha inspirálódsz:


- Evergreen (egy hegyi, külvárosi rész)

- Denver belvárosa, azon belül is 16th street

- Redrocks Amphiteater, Denver

- Pikes Peak, Colorado springs (4000 méter magas hegy, fogaskerekű visz rá fel, és nagyon szép)

- Garden of the Gods, Colorado Springs

2017. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Ha szereted a termeszetet Missouribe menj!

En 17 eves vagyok, kint nyaralok Amerikaba. Illinois, Iowa, Missouri, Wisconsin, es ezek kornyeken voltam/vagyok. Missouri allamot egesz

vegig a termeszet boritja. Mindenhol erdok, novenyek.

2017. aug. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én Kaliforniába mennék azon belül is L.A és környéke az erdők és még a nevadai sivatag .Los Angelesen belül Pl. A Griffith opszervatórium , Santa Monica ahol véget ér a 66 os út ,a belvárosát , a Muscle Beach-et , Venice beachet és még sok érdekességet ,még megnézném az edőket főkent ahol álnak a Mamuth fenyők ami a világ legnagyobb fenyői.A sivatagban meg a Death Valley a világ legforrobb helye , Hoover gátat. Nemek is álmom hogy eljussak majd egyszer .
2017. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En a nagyvarosokat is szeretem, voltam Dallasban, San Antonioban, Las Vegasban (+Hoover dam, Grand Canyon), Los Angelesben (egyedul ez nem tetszett), Yosemite-ben, San Franciscoban.

Aztan kovetkezo ut alkalmaval New York, Niagara vizeses, Washington DC, Philadelphia.

Jovore pedig egy nemzeti parkos utat tervezunk Zion, Horseshoe Bend, Antelope, Monument Valley, Capitol Reef, Bryce, Death Valley - ez a korut lehet tetszene, ha inkabb a termeszetre vagy kivancsi,

2017. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!