Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 1 hetes New Yorki utazás...

1 hetes New Yorki utazás megér 732 000Ft-ot?

Figyelt kérdés

Ebbe benne van a repülőjegy,szállás,programok és más városok is pl Washington..

Egyedül a költőpénz nincs ebben.

Amerikába hova érdemes elutazni még?

Miami, Los Angeles és környéke,ami még érdekel.

Vagy Mexikóban van még 1-2 hely.


2017. szept. 28. 09:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"mert itt mindenkinek olcsóbban jött ki állítólag. "


Örülök, hogy osztod az észt olyan körben, ahol egyedül csak te nem voltál még az USA-ban!!

Írtam korábban, hogy olcsóbban jártam be egész Floridát az utazási irodád ajánlatánál.

Igaz, hogy ahhoz kevés gógyi is kellett. De látom, hogy neked "csak" pénzed van...

Amúgy nem mondanám, hogy a legolcsóbb kategóriájú hotel 14. emeletén laktam, ami pontosan szemben volt a Madison Square Gardennel (ha tudod egyáltalán, hogy mi is az?)!

2017. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mi van? 1 hétért ennyi? Felejtsd el, ez piszkosul drága. Én Los Angelesbe terveztem 1 hónapos nyaralást, az jött volna ki 1-1,5 millióra és az 1 hónap volt. Pedig programok tekintetében nem is voltam spórolós, elég sok helyre mentem volna.

1 hétre ez az összeg baromi drága. Inkább önállóan szervezd meg az utazásodat, sokkal olcsóbbra jösz ki.

2017. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!