Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vannak/voltak ismerőseitek...

Vannak/voltak ismerőseitek akik illegálisan éltek kint az usában?

Figyelt kérdés

Mióta élnek kint ?

Mivel foglalkoznak ?

Melyik államokban élnek ?

Mennyi kezdő tőkével illetve milyen nyelvtudással vágtak neki ?

Illetve milyen "élet körülményeket" sikerült kialakítani ?

Sok kérdést fórumot átolvastam megnéztem youtube videósokat pl: székely vegán Csarni Norbert Német István AzAmerikaiálom stb.

Az alapokkal tisztában vagyok.

Légyszives ne írjatok olyat hogy illegálisan nem vállalhatsz munkát stb.Ezekkel tisztában vagyok én is.

Személyes tapasztalat érdekelnek leginkább.

Előre is köszönöm :)



2017. okt. 22. 21:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Azok nem rendőrök voltak.

Hanem ICE.A két szervezet között nincsen összekötetés.1 vagy 2 állam kivétel ezek alól de most nem jut eszembe melyik az pedig valamelyik nap keresgéltem a témában.

Bocsi az okoskodásért.

2017. okt. 23. 17:50
 12/20 A kérdező kommentje:
Remélem azért összeségében jó élményekkel tértél haza.
2017. okt. 23. 17:51
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozott egy csaj a szuleim hazahoz kozeli boltban aki az anyukajaval kint volt usaban de hazavagyott es haza is tert. Mivel az anyukaja nem akar hazamenni(mert nem terhetne vissza), a lanyt meg nem engedik vissza az usaba ezert nem tudnak talalkozni.

Nekem az ilyen illegalisok miatt kellett sok szürön atmennem hogy kikoltozhessek. Bizonyitanunk kellett a felesegemmel(mikor meg csak jegyesek voltunk) hogy talalkoztunk, egyutt vagyunk, stb es meg interjun is voltam a kovetsegen ahol rola meg a csaladjarol kerdeztek. Erre nem lenne szukseg ha nem lennenek illegalis bevandorlok meg csalok akiket ki akarnak szurni.

Ezen kivul eddig kb 1500 dollarom ment el papirokra es meg nincs vege. Be kell meg parszor mennem a bevandorlasi hivatalhoz.

2017. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Igazad van részben.De mint tudjuk az "illegális munkaerő" hozzájárult amerika fellendüléséhez.

Meg az amerikai nem végezne el olyan munkákat mint az illegálisok sajnos.

De ez igaz németországra és svájcra is.Van saját tapasztalatom.

Gratulálok a kiköltözéshez :)

2017. okt. 23. 20:18
 15/20 anonim ***** válasza:
Azt azért tudd, hogy a 15-20 éve indultak tapasztalatai semmit nem érnek ma már.
2017. okt. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

# 15 Szívesen hallgatok ilyen történeteket is.

Érdekesek számomra.

2017. okt. 31. 13:17
 17/20 anonim válasza:
100%
Tisztában vagyok vele kik jöttek értem, gondoltam ugy írom le h laikus is értse :) persze összeségében meg így is megérte es újból neki futnek ha újra kezdhetnem is! :)
2017. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Uh az komoly sajnálom :S

Melyik államban történt ez ? Valaki felnyomott vagy ilyesmi ? :S

2017. nov. 6. 21:00
 19/20 anonim ***** válasza:
33%
Egy regi ismerosom kint en valahol NYC kozeleben es kozos ismerosunk mondta hogy kb 5-6 eve ment ki, takaritassal, babysitterkedessel foglalkozik.
2018. ápr. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem volt osztalytarsam itthon orokolt lakast, eladta es abbol a penzbol ment ki, elosszor NYC, makd miami es most LA-ben lakik, ennek mar 10eve. Dolgozott kint, es most marciusban elvette egy Amerikai lanyt, igy mar legalisan van kint. De azt mondta 10evig senkit nem erdekelt hogy o illegalisan van kint, dolgozott es elt nyugodtan.
2018. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!