Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha csak makogva tudok angolul...

Ha csak makogva tudok angolul beszélni, de van középfokú nyelvvizsgám, akkor feleslges a Campleaders-ben meg külföldi önkéntes programokban gondolkoznom?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy hiába van középfokúm, de évek óta nem beszélgettem angolul (nem volt kivel) és a szókincsem is elég gyér. Valamint önbizalomhiányos vagyok, ami a nyelvben is lehet megmutatkozik, de az emberekkel történő kapcsolattartás is nehezen megy. Ilyen tulajdonságokkal inkább hanyagoljam ezeket a lehetőségeket, mint a CampLeaders? Nagyon cukormázas az egész és semmi rosszat nem írnak róla, ami gyanús. Vagy tényleg csak azok jelentkezését várják, akik perfekt angolból és tuti csúcsszuper vicces stb. személyiségek?

2019. márc. 2. 12:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
71%
Lehet, hogy már későn írom, de talán aki utánam olvassa, annak segíthet. A sok magyarkodó válasz után én képviselném a te oldaladat. Amilyen személyt leírtál, én annak a bőrébe abszolút bele tudok bújni (egy az egyben magamra ismertem). Tavaly kikerültem az USA-ba, annak ellenére, hogy az első interjúmról hazaküldtek, hogy próbáljam meg újra. Ha feladtam volna, azóta és ezután is bánnám. Nem vagy kevesebb ember azért, mert zárkózott típus vagy és nem fogod tudni kevésbé tökéletesen ellátni a munkádat. Ha ki szeretnél jutni és bele szeretnél vágni ebbe a kalandba, akkor a minimális angol tudásod sem lesz probléma, hiszen a kinti főnökeidnek is az a céljuk, hogy ellásd a munkád és segíteni fognak.
2020. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Szia! Én is egyetértek az utolsó válaszolóval. Én is voltam kint táborban 2 éve, és voltak többen is, akik nem beszéltek szinte semmi angolt és mégis rendben volt a dolog, simán kijutottak. Nyugodtan próbáld meg ha szeretnél menni, és sikerülni is fog.
2021. febr. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!