Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen okmányok kellenek ha...

Milyen okmányok kellenek ha Görögországba megyünk nyaralni? (útlevél, nemzetközi zöldkártya, ilyesmik. )

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
IQ-teszt legalább 70-es eredménnyel.
2010. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%
Görögország az Eu nevezetű integráció tagja, tehát szükséges 1 személyi igazolvány a belépéshez, mondjuk attól függ, hogy melyik országokon keresztül mentek, ha nem Eus országon haladtok át,kell az útlevél is,...bár ezt már neked kell tudod, meg amúgy is illene tudni, ha nyaralást tervezel oda.
2010. júl. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
18%

amúgy tényleg nem lehet magas az iqd, iszonyú ez a tudatlanság ezen az oldalon, meg az országban is.:S

Előző

2010. júl. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
49%

Ha repülővel mész, akkor személyi elég, ha busszal, akkor kell útlevél is...


Ha kocsit szeretnél bérelni, akkor jogsi+személyi, de egy-egy kölcsönzőben kell útlevél is...

2010. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell lefikázni egyből, azt tudom hogy kell útlevél mert Szerbián és Macedónián keresztül megyünk, azért is írtam oda zárójelbe hogy azt tudom hogy kell, de hogy ezen kívül kell-e más arra lettem volna kíváncsi mert akárhol kerestem eddig nem találtam! De aki ilyen válaszokat bír írni az inkább ne is válaszoljon! Amúgy is ez az oldal azért van hogy kérdezzünk, ha valami nem tetszik NE írj!!!KÖSZI (úristen ezek az emberek...)
2010. júl. 13. 14:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg kedves első és második válaszoló, ha olyan tudatlan ez az oldal, miért látogatjátok? Vagy örömötöket lelitek a "tudatlan" emberek kérdéseiben?? Örüljetek, hogy ti olyan okosak vagytok!
2010. júl. 13. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!