Kezdőoldal » Utazás » Európa » Máltára utazunk december 6-13...

Máltára utazunk december 6-13 ig! Valami tanács hogy milyen ruhákat érdemes pakolni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 07:19
 1/6 anonim válasza:
100%
Persze. December 5-én nézd majd meg, minden idő várható, és úgy pakolj. Ez a legjobb tanács.
2019. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hosszú cuccok, kabát.
2019. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyetèrtek. A néhány napon túli időjáràsi modellfutások bizonytalansága elég nagy, főleg két kontinens határvidékén. Addig is beírhatod, hogy Malta December weather (averages), de ez csak indikatív, kb arra jó, hogy a -10 es a +15 fok között tudj dönteni és össze tudj hasonlitani célpontokat a várható csapadékösszegek alapjan.
2019. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Én voltam már Máltán decemberbe és bizton mondom neked rohadt nagy szél lesz. Rusnya szürke idő lesz felhőkkel. Kb 80 százaklék.

2019. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor éppen süt a nap akkor nem olyan rossz az idő pulcsiban vagy egy vékony kabátban el lehet lenni, de általában fúj a szél borult az idő és eléggé hüvös. Ezt megfejelve azzal hogy sok helyen nincs semmiféle fűtés.
2019. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Melegeket.

Nagyon hideg van és fűtés náluk nincs, a házak állandó szellőzés alatt állnak, szóval bent is hideg van.

Ott élő ismerősök a gyerekkel az anyuka télre haza szokott ide jönni mert a kislány nem bírja.

2019. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!