Kezdőoldal » Utazás » Európa » Booking.com segítség? Sos.

Booking.com segítség? Sos.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

tegnap foglaltam Barcelonába januárra bookingon át egy hotelt, azonban apróbetűs részben azt írták a check innél be kell mutatni a kártyát amiről kifizettem a szállást, írtam nekik, hogy édesapám kártyájáról fizetem, de ő nem jön velem és írjanak ha probléma lenne. Írtak is, hogy akkor küldenek egy linket(de eztmiután lefoglaltam a szállást megadva a kártyaadatokat a bookingnak), ott egyenlítsem ki az összeget bármilyen kártyáról és akkor nem kérik, illetve ha elkérem édesapámtól a kártyát, akkor sem az én nevemen van..nem tudom ebben a 'linkben' mennyire bízhatok, hiszen a bookingnak már megadtam a kártyaadatokat, igaz nem zároltak és nem vontak le semmit, de a foglalás sikeres volt.. a link erre irányít át: [link]


Illetve ezeket írták nekem direktben.

2) If mentioned card is not yours, please, make a payment with the link below, in that case we will not ask the same card as is mentioned in the reservation. Please remember the reservation is not confirmed until this step is finalized. The link will be available during the next 24 hours.


Ez alapján ha kifizetem a szállást ezen a linken át rendben vagyok? Azt nem értem, hogy miért külsős linkeken át kell fizetnem, ha a booking.com-on megadtam a kártyaadatokat..köszi a válaszokat!


2019. okt. 8. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gyanús. Mindenképp olyan kártyával fizess, amin csak annyi pénz van amibe a szállás kerül.
2019. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Booking.comnak írj! Ilyet nem kérhet senki, hogy mutasd be a kártyát
2019. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
Volt ilyan hogy nem sajat kartyamrol fizettem a booking-on de soha nem volt belole probléma,ilyet meg még sosem hallottam hogy be kell mutatni azt a kartyat amirol a fizetes tortent!Hivd a bookingot
2019. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A külsős link nem éppen kóser, de természetesen kérhetik, hogy ne fizess más kártyájával, ez amúgy sem normális dolog, illetve csak pár országban, Magyarországot beleértve. Egyeztess a bookinggal, simán lesz erre megoldás.
2019. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel gond, ez egy spanyol fizetési szolgáltató.
2019. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!