Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a különbség a Budapest-Bécs...

Mi a különbség a Budapest-Bécs vonat 1. és 2. osztálya között?

Figyelt kérdés
Csak arra lennék kíváncsi, hogy melyik éri meg jobban ár-érték arányban. Előre is köszi!

2019. okt. 25. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondod, neked egy kétórás vonatútnál megfontolandó sok-sok ezer Ft-os árkülönbség?

Ez valószínűleg nem utazási kerés innentől, hanem szocializáció kérdése.

2019. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a fontos neked.


A Railjet szolgáltatásait osztályonkènti bontásban itt találod :

[link]


A többi vonatnál pedig a kényelmesebb ülések és a kisebb kihasználtság az előny.

2019. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Kevesebben vannak, kényelmesebbek az ülések. Én gyakran utazom első osztályon, főleg ha tudom, hogy tömeg lesz a vonaton. Alig drágább, és sokkal kellemesebb.
2019. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első-osztály előbb ér Bécsbe mert közelebb van a mozdonyhoz, mint a másod-osztály. Ha neked ez megéri, vedd meg azt, amelyik megfelel.
2019. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a railjet első osztálya durva, egyszer belestem az ajtón, egyszer, ha sok pénzem lesz, buapesttől münchenig veszek egy jegyet csak úgy, és ott fogok utazni (nem akarok münchenbe menni különösebben, de ha már drága, akkor legalább sokat utazzak ott)

szerintem a mávnál felesleges pluszpénzt kiadni az első osztlyra, amik felénk járnak első osztályú kocsik, sokszor szakadtabbak mint a másodosztály...

2019. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!