Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erre melyik város lenne a...

Erre melyik város lenne a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés
Szeretnék kipróbálni valami furát: egy hétvégén keresztül mezítláb mászkálni. De olyan helyen, ahol tutti nem futok össze senkivel. Melyik európai várost javasoljátok?
2019. dec. 17. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt mikor szeretnéd csinálni?


Mostanában,vagy nyáron?

2019. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tavasszal vagy nyáron
2019. dec. 17. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:

"De olyan helyen, ahol tutti nem futok össze senkivel"

Na most hogy-hogy senkivel? Senki ismerőssel? Senki emberfiával? Meg amúgy valami nagyon ismert személy vagy, akit bárki felismerhet mondjuk Eszéken, Lisszabonban, Palermoban, Tiranaban, Pristinaban, Kisinyovban, Lourdesben, San Sebastianban ...

Mert ha nem, akkor bárhol leveheted a cipődet.

2019. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Válassz egy települést a Lofoten szigeteken, menj oda januárban és mászkálj egész hétvégén mezítláb a szabadban. Tuti nem lesz senki, ha mégis találkozol valakivel, az hívni fogja a mentőket. Ennél jobbat nem tudok ajánlani :-D
2019. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szibériát,Alaszkát tudom ajánlani.
2019. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Luccában voltam mezítláb egész nap, senki nem nézett hülyének. De nekem nincsenek ilyen fura rögeszméim, csak nyaraláson voltam, elszakadt a szandálom, a papucsom pedig úgy kikezdte a lábamat, hogy már nem bírtam menni benne :D

Lucca, meg egész Toszkána is gyönyörű, úgyhogy kipróbálhatod ott ezt a dolgot.

2019. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!