Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élők! Mivel érdemes...

Angliában élők! Mivel érdemes egy Liverpool-Manchester-Newcastle kirándulást megcsinálni?

Figyelt kérdés
Szerintem a vonat sokkal jobban megéri, mint az autóbérlés. Akik kint éltek, tudnátok esetleg valamilyen tippeket adni, hogy mire érdemes figyelni?

2019. dec. 27. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A közlekedés nagyon drága. Mindenféleképpen nézzétek meg a vonat árakat mielőtt elvetitek az autó bérlést.
2019. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont az az útvonal vonattal, ami tragikusan lassú, kényelmetlen és drága szokott lenni: Észak-Anglia nyugat-kelet irányban. Még politikai vita is volt/van belőle, hogy a az épülő London-Birmingham nagysebességű vasút helyett ezt a régiót kéne fejleszteni. Autóbérlést nem ismerem nagyon, de el tudom képzelni, hogy több fő esetén jobban megéri, mint a vonat. Még talán a buszt érdemes megnézni, mert ki lehet fogni 5-10 fontos árakat is akár.
2019. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most azért csinálom a jogsimat, mert sokkal olcsóbb kocsival közlekedni, mint vonattal.
2020. jan. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor mégegyszer átnézem a lehetőségeket, hátha sikerül jobbat találni.
2020. jan. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!