Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt mar valaki februarban a...

Idigo kérdése:

Volt mar valaki februarban a Gran Canarian? Hany fokra lehet szamitani? Napsüteses vagy inkabb felhös esös?

Figyelt kérdés
Februarban utaznank valamelyik Kanari szigetre. Gran Canarian meg nem voltunk . Nezegettem a neten dehat az azert annyira nem megbizhata. Valakinek tapasztalata?

2019. dec. 28. 11:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Miért kellett lepontozni a válaszomat??!?
2019. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#3 De bárhogy alakulhat. :( A mai időjárási viszonyokat nehéz megjósolni, mert nagyon változik már. Nekünk van fix 2 hetünk nyáron, 12 éve járunk vissza mindig akkor egy helyre és mindig 30 fok, napsütés volt, most fordult elő először, hogy abban a 2 hétben majdnem 1 hetet szeles, esős idő volt. Én szívesen írnám, hogy mikor mi voltunk februárban Gran Canarián, tavaszias, jó idő volt, mert az volt, de sajnos nem garancia semmire sem, de jó utazást majd hozzá, érezzétek jól magatokat! :)
2019. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!