Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Gran Canaria, az...

Milyen Gran Canaria, az utóbbi évek nyári tapasztalatai érdekelnek?

Figyelt kérdés

2000-ben jártam ott, akkor jó volt a közbiztonság. Most milyen? Kell-e félni zsebtolvajoktól vagy más elemektől?

A forgalom nőtt-e? Akkoriban szinte senki sem volt az utakon, bérelt autóval kényelmesen lehetett nézelődni.



2017. jún. 8. 11:10
 1/3 anonim válasza:

En tavaly nyaron voltam.

Jo a kozbiztonsag es folyamatosan fejlesztik a helyet. Olcso az autoberles, igy mindenkeppen megeri ha utazni akarsz a szigeten, nincs nagy forgalom, mondjuk en Juniusban voltam, valoszinuleg augusztusban lehet kicsit forgalmasabb, de dugokba biztosa nem kell allnod

2017. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hazudnék, ha azt mondanám, tudom milyen volt GC 17 évvel ezelőtt. De azt gondolom, nem igazán változott.

Az értékeidre vigyázni kell, a beépítettsége egy évtizede nem változott, az autóállomány pedig gyérebb, mint a magyar, hála a jó közösségi közlekedésének.

2017. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 3 éve éltem fél évig a szigeten.


A közbiztonságra nem volt panasz, ugyanakkor a turista részeken próbálnak ott lehúzni ahol tudnak. Főleg a fekete karkötő árus, Tom és Jerry házvezetőnőre emlékeztető dagadt nőkre gondolok, akik Playa del Inglesen lebzselnek. Zsebtolvajokkal nem találkoztam.


A tömegközlekedés kritikán aluli, ha Antonio/Juan/José sofőröknek olyan kedvük volt, akkor mindig 20 percet késett. Nem véletlen, hogy ott szinte mindenki kocsival közlekedik.


Bérelt autóval kényelmesen lehet nézelődni.

2017. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!