Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova utazzunk február elején,...

Hova utazzunk február elején, ha? (lejjebb)

Figyelt kérdés
Ha vége a vizsgáknak, a párommal elutaznánk valamerre kettesben. Ez legjobb esetben is február első hete. Én Prágába szeretnék eljutni, mert viszonylag közel van, és vonat is megy oda Budapestről (pestiek vagyunk). Viszont néztem az időjárást, és megfagynánk, szóval szerintem ez sztornó. Viszont a barátom sose repült még, én 1x, de ez praktikusabbnak tűnik. Szóval mit ajánlanátok? Kicsit azért jobb lenne, ha melegebb lenne, mint mondjuk itthon, de hidegebb semmiképpen ne. Én Rómára gondoltam, de ő már volt ott. Mik jöhetnek még szóba?
2020. jan. 2. 15:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%

"melegebb legyen, hidegebb semmiképp se"


Dél-Európa, Nyugat-Európa, Dél-Amerika, Afrika, Ázsia 80%-a, Ausztrália pl. szóba jöhet :D

2020. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Haha, köszi, de maradnék Európán belül, ha lehetséges. :D
2020. jan. 2. 15:35
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha már Róma nem játszik, ne is legyen olyan messze, és mondjuk legyen Olaszország, akkor mindenképpen Firenzét ajánlom. Nincs akkora nyomor, mint nyáron, és 1 óra kocsikázással elérhető Pisa is.
2020. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már ott is volt :/ Olaszországban nagyobb városok közül csak Nápolyban nem volt, az milyen, megéri 2-3 napra? Esetleg Prága nem olyan vészes ilyenkor?! Nehezen tudok lemondani róla :DD
2020. jan. 2. 15:44
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Lisszabon? Sevilla? Madrid? Ezek eléggé délen vannak, valószínűleg februárban sincs olyan hideg.
2020. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagykabát, sapka, sál, kesztyű, pulóver, vastag harisnya a nadrág alá, normális téli cipő fel, és mi az akadálya Prágának?:) gyönyörű város, és ilyenkor sokkal kevesebben vannak, mint nyáron. Na meg nem Szibéria, itthon is lehet simán olyan hideg, mint ott.

Egyébként melegebb helyek közül pl. Athén, Madrid, Barcelona délen, de London, Párizs sem szörnyen hideg, csak sokat esik. Bár ez igaz a mediterrán helyekre is télen. Esetleg ha belementek a repülős utazásba, mehettek Ciprusra, valamelyik görög szigetre is (nem mindegyikre van járat ilyenkor, ezt ellenőrizzétek).

2020. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%

Baxszki, 60 féle úticélt találsz 10 ezer forint alatt retúrban, REPÜLŐVEL az adott időszakban, Szóval szétnézhetnél már az itteni visítozás helyett.

Épp az általad kérdezett hétvégére 6000 Ft volt a retúr prágai repjegyem, ráadásul ha felhagynál a nyivákolással, még olcsó belvárosi szállást is találhattál volna hozzá.

Szívesen adnék tanácsot, hová vettünk szintén ugyaneben az árban repjegyet előző, meg következp hétre is ugyaneben az árban, de a kérdés nem ez. A kérdés az, mikor emeled már fel a valagad és kezdesz el utazni. Repjegyet keresni, és amikor megtetszik, lefoglani.

Tényleg benyalok, ha nincs ebben a pillanatban is legalább 60 célállomás fillérekért az általad kérdezett időszakra.

2020. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond, hogy nem tudok megszervezni egy utazást, hanem hogy én eddig csak Lengyelországban voltam, így semmi összehasonlítási alapom nincs, hogy hova érdemes menni stb.:)
2020. jan. 2. 16:16
 9/22 A kérdező kommentje:
Melyik repülőtársaságnál van 10 e alatt egy retúr repjegy? Én csak ilyen 15ért találok.
2020. jan. 2. 16:19
 10/22 anonim ***** válasza:
6%

Ok, elfogadom, hogy képes vagy megszervezni a saját utadat. De ha te képtelen vagy a kb 40 db Varsónál melegebb hely közül választai, mégis mit vársz tőlünk?

GHa nem vagy képes megtalálni a tuti klassz helyeket, mit csináltál az általánosban földrajz órn?

Ok, kötekedésnek tűnik, de ez már maga az élet, ahol neked kell döntened, nem más, hasonszőrű félanalfabétákra hagyatkoznod.... Mert tudod, itt többségében azok tobzódnak.

2020. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!