Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandia milyen munka szempon...

Hollandia milyen munka szempontjából? Milyenek a főnökök, emberek, mennyire megértőek? A lenti linken lévő munkára szeretnék jelentkezni csak először véleményeket várok olyanoktól akik dolgoztak már itt.

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 7. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én óvakodnék az ilyen közvetítőktől....
2020. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Miért?

Hisz ez teljesen megbízható, székhelye is van, a munkatársakról is van leírás és kép is plusz a kérdésem nem erre irányult.

2020. jan. 7. 15:50
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Nos, először is netto 1400 a minimálbér egy 40 órás munkahetre. Nem biztos hogy héti 40 óra munkát adnak.

Emellett azt nem irtják le, higy a szállás egy nyomortanya, 5-6 másik emberrel, plusz van még egészségbiztosítási dij, minimum havi 100euro. Tehát a szállással és ezzel együtt olyan 900 euro, amit kézhez kapnál. De megegyszer, csak és kizárólag akkor, ha ledolgozod a 40 órát, ami itt nem igazan esélyes.

Lépj be a hollandiai magyarok csoportba a facebookon, ott tálalsz ezekről infót.

2020. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy lenne mert ugye elküldtem az önéletrajzomat egy állásra, de mivel abban nincs tapasztalatom és anélkül nem vesznek fel (folyami hajós munka, felszolgáló) ezért ajánlotta a csajszi ezt a munkát.

Mondtam neki, hogy még átgondolom, de ha írok neki, hogy érdekel akkor felhív a munkatársa és elmondja a részleteket.

Csak érdekelne, hogy vállalt-e már munkát valaki közvetítőn keresztül és hogy sikerült, milyen volt stb.

2020. jan. 7. 16:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a cég kivétel, de tele van a net lehúzós magyar közvetítőkről szóló rémhírekkel.
2020. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, sok kamu közvetítő cég van viszont ennek alaposan utánanéztem/olvastam és minden szempontból megbízható csak még nem volt dolgom egyetlen közvetítő céggel sem, nincsenek tapasztalataim.
2020. jan. 7. 17:26
 7/15 anonim válasza:

A KG International kozvetito ceg egyeltalan nem lehuzos, sot

En altaluk jutottam ki kulfoldre

Nagyon segitokeszek es ha barmi problemad akad, szinte azonnal valaszolnak a kerdeseidre

2020. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2020. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Végignéztem a videót, hasznos volt viszont én nem a húsiparba mennék dolgozni.
2020. jan. 11. 16:45
 10/15 anonim ***** válasza:

3as: gondolom a hollandiai magyar fb csoportban mindenki ilyenről panaszkodik, mi? Hogy milyen szörnyű ott mert nyomortanyán laknak, alig kapnak pénzt, stb. De azért ott maradnak, mert... miért is ha annyira szörnyű? Szeretnek nyomortanyán lakni és kizsákmányolva lenni?

Esetleg ez csak 1-2 vélemény, akik ki tudja, hogy valójában ott vannak-e (hiszen miért lenne ott valaki havi 900euróért egy nyomortanyán)?

Annak hogy ismeretlenek mindenféle sztorikat írogatnak egy fb csoportba mi köze van a kérdező álláshirdetéséhez és a hirdető céghez?

2020. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!