Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gopass. Sk-n vett jegy jó?

Gopass. Sk-n vett jegy jó?

Figyelt kérdés
Vettemal a gopass.sk oldalon felvonó jegyet a Lomnici csúcsra. Kaptam számlát de jegyeket nem emailben. A felhasznaloba a nevemre kaptam egy ilyen vonalkodos képet. Azzal tudok majd felszállni? Csak a nevem van rajta meg egy vonalkod.

#Tátra #GoPass #lomnici
2020. jan. 17. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezzel a vonalkóddal még a pénztárba kell menned Tátralomnicon, hogy átváltsd csipkártyára. Szánj rá időt, szezonban tud reggelente sor lenni, bár azért jól halad. Elsőre baromságnak tűnt, de igazából ez egy síbérleteket árusító oldal elsősorban, és síelés közben A4-es papírt csipogtatni kínszenvedés lenne, így ez a rendszer. Azonban az utolsó , Lomnici-csúcsra vivő felvonón az A4 papírt is kérik. Na ezt mondjuk már nem értettem, azt magyarázta tótul az ember fent, hogy csak ezen látják a helyjegyet, a csipkártya boldog-boldogtalant felengedne arra a felvonóra is. Valószínű, hogy az időjárás miatti gyakori késések mellett nem működött jól az automatizált rendszer, ezért megtartották arra a felvonóra a papíralapú kontrollt.
2020. jan. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!