Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőjegy vásárlás: Létezik...

Repülőjegy vásárlás: Létezik hogy ilyen drága a csomagfeladás?!

Figyelt kérdés

Előszőr vásárolok neten repülőjegyet.

Dec 25-29 között megyünk Párizsba. A bravoflynal találtam 60/fő oda vissza.

Az adatlap kitöltésnél be lehet jelölni viszek e bőröndöt. És ott az áll, hogy 1db 20 kilós börönd egy útra 20.000. forint. Ez azt jelenti, kettönk bőröndje oda vissza összesen 80.000. forint. Ez tényleg ilyen drága?



2019. dec. 4. 09:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A legtöbb fapadosnál külön kell fizetned a feladandő bőrönd árát. Mivel karácsonyi szezonban utaznátok az is megdobja az árát.
2019. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Értem. Már aggódtam hogy én vagyok a hülye. 😊

Ha jártas vagy repülöjegy vásárlásban, kérlek írd meg melyik weboldalon/hol hogy szoktad intézni. Válaszodat köszönöm!

2019. dec. 4. 09:29
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem 4 napra felesleges 2x20 kilós bőröndöt vinni. Menjetek 1-1 kicsi 10 kg bőrönddel vagy 1 nagyba parkoljon be 2 ember.

Én fapados jegyet a Wizz vagy Ryanair honlapján veszek, általában velük utazom.

2019. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt!

Igen, megfontolandó amit mondasz!!

2019. dec. 4. 10:17
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
4 napra bőrönd? Abszurd, még télen is. Vegyetek Priority-t, ha muszáj, és akkor lesz nagy kézipoggyászotok, sokkal olcsóbb. Bár 4 napra szerintem egy kis hátizsákba is belefértek, főleg, ha hotelben szálltok meg, mert akkor tusfürdőt, sampont, törölközőt ilyesmit nem kell vinnetek, kaptok ott mindent.
2019. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Azért télire kell pár ruha ám!

Mi az a Priority?

2019. dec. 4. 12:09
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nagy kabintaska is boven eleg 1 hetre. maugy igen, igy jar az aki unnepekkor utazik. tomegnyomor, undorito jegyarak, keses. kellemes unnepeket!
2019. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönjük jókívánságod!! Viszont kívánunk minden jót! 😊
2019. dec. 4. 13:29
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Merre laktok az országon belül? Mennyire kötött a dátum? 1 nappal korábban vagy később indulás /érkezés belefèr?

Azért kérdezem, mert Debrecenből megy wizz Párizsba és kb 35-40 ezret tudna egy fő spórolni így.

Mellé priority, amivel fel tudsz vinni magad mellé egy kis méretű gurulós bőröndöt.

Ennyi napra teljesen elég az is, mi 1 ilyen pici priority bőrönddel szoktunk ketten menni egy hétre.

Okosan kell pakolni, jó alaposan összehajtani a ruhákat és ami esetleg nem fér bele, felvenni. +a kis hátizsákba is lehet pakolni azért bőven. Az ingyenes.

20 kilós bőrönd szerintem felesleges ekkora távra és ennyi napra. De nyilván nem ismerem az igényeiteket.

Én 6 ezerért repültem legutóbb oda-vissza Párizsba, sajnálnám rá a 60 ezret, még akkor is, ha ünnep és drágább minden. 60 nagyon sok szerintem + bőrönd.

80 ezerből már másik kontinensre, egzotikusabb helyekre is el tudsz repülni. De ez csak az én véleményem.


Ja és mindig a légitársaság honlapján vásárolj!


Skyscannert ajánlom még nézegetni az árakat.

2019. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
9# vagyok, legközelebb ne hagyjátok ennyire az utolsó pillanatra. Kb 2-3hónappal az út előtt szokott a legjobb árban lenni. Ahogy közeledik, valószínűleg egyre drágább lesz. De persze előre nem lehet tudni, de nagyon a végére maradt, ennyiért rablás.
2019. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!