Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kiev mennyire biztonságos?

Kiev mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Ez tulajdonképpen egy város "negyed"Troieshchyna Kievben található és érdekel hogy biztonságos-e oda utazni,1-2 véleményt meghallgatnék előre is köszonom!

2020. aug. 2. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen az. Egyszer jártam ott és nem esett bajom.
2020. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Trojescsinàról külön nem tudok nyilatkozni, de alapvetően biztonságos hely Kijev.
2020. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Vírushelyzet szempontjából semennyire, ugyanis a "vörös" országok közt szerepel:


[link]


Sztem egyelőre hanyagold.

2020. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ezen a városrészen. Teljesen biztonságos, mármint én nappal voltam, de átlagos lakótelep, még videót is csináltam róla, ha érdekel elküldöm. Maga a negyed azért nem népszerű a helyiek körében, mert elég rossz a közlekedés oda. Nincs oda metró (pedig már sok éve ígérik) és csak földi közlekedés van, ami meg ugye folyamatosan áll a dugóban. Szóval összességében semmivel nem rosszabb mint Kijev többi lakótelepi része. És Kijev sem olyan veszélyes. 4 évig éltem ott és túléltem:D ami a vírushelyzetet illeti, erről nem nagyon tudok nyilatkozni.
2020. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 elkuldod kerlek? Erdekel ez a dolog :D
2020. aug. 2. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező,

Mit nem lehet azon felfogni, hogy jelenleg nem javallott odautazni, mert nem kéne hazahurcolni a betegséget?

2020. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Itt nem mostani odautazásrol volt szo hanem a jovobe valamikor esetleges akar 5+ ev mulva is csak erdekel a dolog es nyilvan nem a jelenlegi helyzetben szerintem senki se utazik szivesen :)
2020. aug. 2. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:

ha esetleg valakit érdekel videó a Trojescsina negyedről, akkor tessék:


[link]

2020. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, mit nem lehet azon felfogni, hogy sok ember nem itt és most akar nekiindulni, hanem csak tájékozódik jövőbeli utazásait illetően?
2020. aug. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nevessetek ki de Európában mindegyik országra azt mondom,hogy nem veszélyes

Nyílván a nagyobb városokban itthon és minden más országban is vannak durvább részek de alapvetően nincsenek olyan durva nyomornegyedek egyelőre mint más kontinenseken


Nyílván nem szívesen laknék Borsodban vagy Kassán vagy Ostravaban vagy Bukarestben de a turistás helyeken sehol nem lesz bajod

Ha arról van szó akkor egy ilyen belvárosi drogos bulinegyedben még jobban félnék mint egy átlagos városi környéken

2020. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!