Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban hova érdemes...

Olaszországban hova érdemes menni ?

Figyelt kérdés
Ti ha Olaszországba mentek mi aza mit mindenképpen megnéznétek ? Meg tudtok olyan üdülő helyet ahol nincsen akkora nagy tömeg ?

2020. aug. 3. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Utazz itthon.
2020. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Látnivalók? Attól függ, hogy éppen melyik tájékra utaztunk. Augusztus második felében mindehol tömeg szokott lenni. De idén nem utazunk mi sem Olaszo-ba.
2020. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Több infót adj...

Autóval mennétek, vagy repülővel, esetleg vonattal?

Olaszország tengerpartja kb. 1300 kilométer. Meddig vagytok hajlandóak elmenni...?

2020. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 nem mondtam, hogy idén-re keresek.

#2 Engem inkább szeptember közepe érdekelne.

#3 repülővel mennénk és onnan meg esetleg tömegközlekedés mondjuk olyan max 1 órás utazással szóval Róma,Velence,Milánó,Nápoly tuti játszik mivel ezekre tuti van járat pestről

2020. aug. 3. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Velence környékét ki is szűrhetitek! Jesolo és környéke abszolút tömött - tán még most is.


Itt találsz pár "titkos" helyet - végigkattintgathatod, hogy elérhető-e az általad leírt keretfeltételek szerint...


[link]

2020. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az előzőt még kiegészíteném ezzel a Nápoly környéki öblökkel:

[link]


Érdemes (akár google fordítóval is!!!) rákeresni olasz nyelvű oldalakra.

2020. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Róma,Velence,Milánó,Nápoly tuti játszik"


Ezekben tényleg nincsen nagy tömeg.

2020. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahová repülő megy, ott tömeg is van. Ez egy fix képlet.


Ha én mennék (az elkövetkezendő pár évben), a Gargano-félszigetet nézném meg (itt sem kizárt a sok turista, de nem is lehet összehasonlítani Jesolo, vagy Nápoly környékével), vagy pedig a nyugati oldalon Livorno-Cecina környékén (közel Cinqueterre, stb. stb.)


CSak hát ezek nem olcsó helyek....

2020. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szeptember végén Nápoly környékén sincsenek már olyan sokan. Illetve április végén is normálisan bejárható a környék.

Először ki kellene találnotok, hogy hova utaznátok, utána lehet ötletelni, hogy mit nézzetek meg.

2020. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én Palermot imádtam, csak ajánlani tudom. Nem túl drága város, sem a repülő, sem a szállás tekintetében.Gynyörű tengerpartja van (Mondello), a belvárosban is nagyon szép épületek vannak (nyilván a mellékutcákban sok a szemét sajnos), és igazi dél-olasz hangulata van. Enni is nagyon jókat lehet.
2020. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!