Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szardinián belül hova érdemes...

Szardinián belül hova érdemes menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Szardniniába készülünk a családdal de nem tudjuk hova lenne érdemes menni, olyanok válaszait várom akik már voltak ott. Bármi érdekel:) köszönjük

2017. jún. 6. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
26%

Ajánlott keresőszó: "szardínia beszámoló".

Hidd el, fogsz kapni értelmes találatokat.

2017. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ma jöttem meg, érdekességképp nekem tetszett, vannak gyönyörű helyek. Cagliarinál érdemes felmenni a "Torre del Poetto"-ra és nyugat felé keresztülmenni a hegyecskén, onnan gyönyörű a kilátás a tengerre és a városra, nekem ez tetszett a legjobban. A strand nekem a városi részen nem igazán jött be, köves, óvatosan kell lépkedni, beljebb homokosabb és nem mélyül hirtelen. Pozitívum hogy az allergiám a sós párás levegőtől elmúlt, de rettentő hőség van, számomra már kibírhatatlan hosszabb távon és a szél is erős. A közlekedés katasztrófa ahogy az olaszok vezetnek, tele van minden szeméttel és mocsokkal, és pár kivételt tekintve nem voltak túl szimpatikusak az emberek, olyan érzésem volt végig hogy ki akarnak zsebelni, ami nem is alaptalan. Sokkal otthonosabban érzem magam valami szlovén vagy osztrák hegyi tó mellett, az emberek se annyira furcsák. 5 nap alatt annyi külföldi kocsit láttunk hogy két kezemen meg tudom számolni, csak olaszok vannak mindenhol.
2017. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!