Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit tudok tenni ebben a...

Mit tudok tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Holnap indul a gepem Gatwick-bol Budapestre. Doldoztam par honapot itt kint, es szeretnem megszuntetni meg ma a bankszamlamat. Augusztus 2.-an foglaltam a jegyet, de meg mindig nem vontak le a szamlamrol. Mit tudok tenni ilyen helyzetben? (easyjet)


Koszonok minden valaszt!


2010. aug. 4. 11:58
 1/7 A kérdező kommentje:
:(
2010. aug. 4. 12:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt hívd fel a légitársaságot, és kérdezd meg tőlük, hogy mi a helyzet. Aztán ha a jegyed tiszta sor, mehetsz a bankba. Ha kártyával fizettél a neten, akkor elméletileg abban a másodpercben leveszik a pénzt a számláról, ha ez nem történt meg, lehet hogy a foglalásod sincs benne a rendszerben. Számítógépes rendszerekben mindig előfordulhat hiba, én netes szállodafoglalásnál jártam már úgy, hogy hiába volt a kezemben a kinyomtatott igazolás a foglalásról, a szálloda rendszerében nem volt benne, és szabad szobájuk sem volt. Mindezt egy olyan oldalon foglaltam (booking.com), ahol előtte már legalább 10-szer, és soha nem volt semmi gond.
2010. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ma augusztus 4-ke van akkor ezek szerint már otthon vagy,,

Ha nem akkor menj be a bankodba ahol számlát nyitottál,és személyesen mond fel a szerződést.Ha van levonás a bank részéről ,vagy járna vissza pénz akkor ott helyben meg is csinálják..

2010. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 12:11

még valamit.Az is lehet hogy már akkor egyből levonták,csak te nem látod még..Ezért érdemes a bankba mennei

2010. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A légitársaság is meg tudja mondani, beérkezett-e hozzájuk a pénzt.
2010. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Augusztus 2.-an megvettem a jegyet, tegnap kaptam ra egy utolso fizetest. Es ma szeretnem megszuntetni. A foglalas elvileg benne van a rendszerben, a kartya kinyomtatva, de a levonas meg nem tortent meg. Illetve a kartyammal mar azt az osszeget nem tudom hasznalni, de nem vontak le egybol. Delutan bemegyek a bankba megszuntetni a szamlat, remelem ugy kapom meg a maradek penzt, hogy levonva a repjegy araval. Ha nem, akkor mi van? Megkapom mindet? Es amikor megtortenik a levonas a easy reszerol, es nem is letezik mar a szamla... Remelem azert nem tudom hasznalni az osszeget a bankkartyaval, mert mar kezdemenyeztek a leemelest, csak meg nem latom a netes bankban, illetve a kartyaval lekerdezesnel a nem felhasznalhato resznel volt, mint mar irtam. Koszonom a valaszokat!
2010. aug. 4. 12:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Az tarsasag honlapjan, pedig sehol egy telefonszam. Se magyar, se angol nyelvut nem talaltam.
2010. aug. 4. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!