Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül egy retúr...

Mennyibe kerül egy retúr vonatjegy Krakkóba? (elvira.hu-n néztem, de nem ír árakat. Jó hogy van egyáltalán. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


78 euró a retúr

2010. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bocipók ***** válasza:
Szar az oldal. Miért nem mész inkább busszal, az Orangeways-szel?
2010. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

A buszra még nem is gondoltam. Azt hol tudnám megnézni, hogy mennyibe kerül, mennyi idő, indulás stb? Előre is köszi!

2010. aug. 8. 17:43
 4/6 Bocipók ***** válasza:

www.orangeways.com (magyar oldal)

Ki kell választani, melyik nap indulnál honnan (Budapest) hová (Krakkó) és ahogy néztem 9000 Ft oda, 9000 vissza. Reggel 6-kor indul 14 órára van Krakkóban. Európa szinte bármely fővárosába el lehet velük jutni. Szerintem olcsóbb mint a vonat, egyetlen hátrány, hogy csak Pesten tudsz felszállni.

2010. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nekem hál Istennek nem annyira gond, mert itt van 30km-re. :) Te utaztál már velük?
2010. aug. 9. 12:49
 6/6 Bocipók ***** válasza:
Egy ismerősöm utazott velük szintén Krakkóba. Meg volt velük elégedve. Én csak szerettem volna Horvátországba, de aztán összejött egy autó. :-)
2010. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!