Kezdőoldal » Utazás » Európa » Malagát vagy Valenciát választ...

Malagát vagy Valenciát választanátok őszre?Miért?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 14:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

10

Hát én attól valahogy nem rettegnék hogy Spanyolországban ragadok. Amúgy a saját országodba mindig hazajöhetsz.

2020. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%

Ne beszélj már baromságot! Akinek van munkahelye és nem szeretné elveszíteni, az nem szeretne 2 hétre Spanyolországban, de még Hawaii-on sem ragadni. Már csak azért sem, mert amikor például ez történt egy szállodában, akkor nem hagyhattad el a szobádat sem. Tényleg nagyon fasza! Ennyi erővel bárhol lehetsz! Azok is nagyon boldogok voltak, akik az amúgy nagyon drága óceánjárón rekedtek. Alig pár ember lett öngyilkos.

Az utolsó mondatodra meg csak annyit: nem igaz.

Átaludtad azt a részt tavasszal, amikor úgy kellett hazamenekíteni a magyarokat, mert nem indult haza repülő?

2020. szept. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Mondjuk én 4 napra megyek, addig nem hiszem hogy bezárják.

És ha nincs tömeg, az annál jobb.

2020. szept. 1. 06:21
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

#10: én voltam Olaszországban augusztusban, ugyan voltak éttermek és szállodák, amik zárva voltak, de egyébként nagy tömeg volt mindenhol (főleg belföldi turisták), és teljesen élvezhető volt. Ezért kár volt kihagyni.

+1 szavazat Malagara.


Amúgy a 2 hét karantén nem feltétlenül egyenlő a kirugással, azért elég sokan tudnak otthonról is dolgozni, ezt ne felejtsük el. (Én pl. idén már be se megyek az irodába...)

2020. szept. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%

Kihagytuk...nem, nem hagytuk ki. Áprilisban a határzár miatt törölték a járatunkat, átfoglaltunk szeptember közepére, most meg ez van, ami van.

Az emberek nagyobbik része ebben az országban még mindig fizikai dolgozó, tehát a legnagyobb jóindulattal sem tud home office-ban dolgozni. Ezen felül valószínűleg igen kevesen vannak, akik 3 hetet(a kiutazással együtt) lazán otthon tudnak maradni szabadságon(táppénzre nem lehet elmenni). 2 embernek a PCR teszt kb. 140.000 Ft.

Jelenleg arra várunk, hogy a repülőtársaság törölje a járatunkat újra, mert akkor foglalhatunk egy 3. időpontra. Ha nem teszi meg, akkor ezt a részét buktuk.

2020. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerencsére törölték a járatunkat, így átfoglalhattunk másik időpontra. 2021 júliust választottuk. Ha még akkor is ez lesz, ami most, ott ette meg a fene az egészet!
2020. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

nekem nem törölték.

11 nap múlva megyek Valenciába végül, oda kaptam olcsó jegyet. Nem kell karanténba menni, és még izolációba sem.

Se oda, se vissza,

Ha a 4 nap alatt megváltozik, szépen átmegyek egy olyan helyre ahol biztos

2020. szept. 4. 08:18
 18/24 anonim ***** válasza:
Átsiklottam afelett előzőleg, hogy te nem Magyarországon élsz. Mi jelenleg már a járattörlésnek is tudunk örülni sajnos... De majd csak egyszer jobb lesz a helyzet és szabadon mozoghatunk a világba, ugyanúgy mint 2019-ig tettük.
2020. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Igen.Romániában élek, és itt zajlik az élet.

Sajnálom, hogy nálatok ilyen szomorú a helyzet és komolyan veszik ezt a blődlit.

2020. szept. 4. 11:38
 20/24 anonim ***** válasza:
55%

10es:


Ezek nem valós dolgok. Én Krétáról jöttem most haza.


Nincsenek sokan a spanyol lépcsőnél? Örülj neki.

2020. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!