Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményed Európáról?

Mi a véleményed Európáról?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Itt lakom szóval a tágabban értelmezett otthonomnak is nevezhetem. Tetszik az ódon hangulat ami sok helyen van valamint az hogy Itt szinte minden több száz éves. A helyzete kitűnő hiszen nincs benne sivatag, és elég hideg és esős hogy jól érezze magam (a legtöbb helyen de pl andaluziában szenvedtem).
2020. okt. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Milyen értelemben ?
2020. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
jó hely. de lehetnél konkrétabb is
2020. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Én jól érzem itt magam, nem költöznék más kontinensre. Turistaként szeretném bejárni az egész világot, de a hétköznapokban szeretek a barátaimtól elérhető távolságra lenni.
2020. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
30%
Mint kontinenssel nincs bajom egész élhető is lenne, csak itt ez a fostalicska EU-az rendesen tönkreteszi.
2020. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Az utolsoval ertek egyett. Tulszabalyzott, mukodeskeptelen, elhetetlen, csuszik a szakadekba. Barmelyik masik kontinens jobb meg Afrika is. Maga a kontinens foldrajzilag erdekes szep valtozatos. A berendezkedessel van baj.
2020. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
#6 azér abban az Afrikában nem lennék olyan biztos. Jártál már a szállodán meg a védett szafarin kívül?
2020. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
7-s most is az afrikai Naivashabol irok, es jaram szallodan kivul sot meg vedett szafarin sem voltam. Ma pl a parommal elmentunk helyi matatuval a Hells gate NP-be es gyalog ketten jartuk be. Szoval tudom mit beszelek.
2020. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
88%
Én is jártam már Afrikában, nem olyan rossz hely mint sokan képzelik idehaza, sajnos elég kevesen jutnak ki erre rájön hogy a média sok rosszat mutat/mutatott, így az emberekben az a kép jelent meg miszerint egy "dögtelep" az egész.
2020. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy mérhetetlenül hálás vagyok, hogy erre a kontinensre születtem.
2020. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!