Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az idei horvát nyaralásnak...

Az idei horvát nyaralásnak annyi? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Augusztus legvégén / szeptember elején mennénk nyaralni, az még öt hónap. Véleményed szerint mennyi erre az esély a járvány miatt? Vajon nyitva lesznek e a határok szeptember elején?
2020. márc. 26. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
78 százalék, hogy nyitva lesznek a határok.
2020. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező ehhez tényleg varázsgömb kellene, ezt most így nem tudjuk megmondani. Én remélem, hogy nyár végére lecseng, de ki tudja. Lehet, hogy lesz egy újabb hullám, mint más hasonló vírusoknál, lehet, hogy nem. Egyelőre még nem gondolkoznék ennyire előre, egy horvát nyaralás pont nem az a kategória, amit hónapokkal korábban meg kellene szervezni.
2020. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Véleményt kértem, nem azt hogy írja meg valaki, hogy mi lesz öt hónap múlva.

Mindegy is, a 23%-od továbbra is mutatja az értelmessèged.

2020. márc. 26. 10:14
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

Adok én is egy nemtetszik választ. Ha matekból odafigyeltél volna a mértani soroknál, vagy képes lennél szakirodalmat olvasni, akkor tudnád, kb július elején tetőzne a baj ha a kormányok nem csinálnának semmit. Akkor halnának meg magyarországon naponta kétezren, és akkor csengene le a járvány augusztus közepére.

Ezzel szemben minden eszközzel húzza az értelmesebbje szét a járványt, hogy ne haljon meg annyi ember. Ez azt jelenti, hogy kb másfél évig maradsz a valagadon. Nem álmodozol tengerpartról, hanem próbálsz valami értelmes célt találni a mindennapjaidban.

Pl előveheted a mértani sorokat.

2020. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

És nem, nem olvastam D. Brasco válaszát, mielőtt írtam, de már MARHÁRA idegesítő az ilyen kérdéseket olvasni, minden nap vagy tízet.

Komolyan a nyaralásotok a legnagyobb probléma most? Mert én inkább aggódom az egészségünkért és a gazdaságért. Ha lehet is majd utazni valamikor, lesz-e egyáltalán pénzünk? Mi lesz a fogadó országban? Ez egy rendkívüli helyzet, senki nem tudja, mi lesz, és iszonyú infantilisek vagytok a hülye utazásotokra vonatkozó kérdéseitekkel.

2020. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
De tényleg:D Őneki semmi más nem számít csak a Hori...Pusztuljon a világ, de az ő horvát nyaralása??? Az lesz e?
2020. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges azon agyalni, hogy mi lesz 5 hónap múlva. Ha a világ másik felére készülnél akkor megérteném az előre készülődést, így nem.
2020. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

És törölteti a neki nem tetsző válaszokat. Hátha akkor a koronavírus is hamarabb eltűnik. :D

Bár olyan lenne az élet, hogy simán kitörlöm, ami nem tetszik...

Szánalmas vagy, Kérdező!

2020. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Mi Spanyolországba mennénk augusztus végén. Nem lehet tudni, mi lesz. Mint mindig, most is olyan szállást foglaltam, amit csak a helyszínen kell fizetni, és az utolsó napokig ingyen elmondható, így egyelőre függőben hagyom a dolgot. Mást nem nagyon lehet most tenni.
2020. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem jóslatot kértem, hanem véleményt. Nem gondoltam, hogy a magyarok többségènek ekkora gondot okoz a szövegértés.

Mellesleg nekem ez a nyaralás fontosabb most mint bármi. A beteg anyám utolsó kívánsága, hogy láthassa a tengert. Agyhalottak!

2020. márc. 26. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!