Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vonattal Bécsbe és vissza?

Vonattal Bécsbe és vissza?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukám kint lakik Ausztriában és szeretném meglepni azzal, hogy pár napra kimegyek hozzá vonattal. Azt szeretném kérdezni, hogy mi vár rám ebben az esetben? Karanténba kerülök, ha visszajövök? Bármilyen hasznos infó jól jönne!

2020. okt. 19. 18:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
81%

#10: „...pont az ilyen prosztók miatt terjed a vírus!”


Hihetetlen hogy miután már lassan egy éve másról sem ugatnak a tévében-rádióban-neten, még mindig vannak olyanok akik azt hiszik hogy az országhatároknak van jelentősége a járvány szempontjából. Szerinted ha jelenleg EGÉSZ Európában ugyanolyan a fertőzés mértéke, akkor nem teljesen mindegy hogy valaki karácsonykor Miskolcról vagy Bécsből megy haza anyukát látogatni?

Az EU-n belül a határátlépés utáni karanténkötelezettség a politikusok találmánya, a hatékonysága közelít a nullához, ezt nagyon jól látni az egyes országok számain, nincs különbség ott ahol nyitva vannak a határok és ott ahol házikaranténba küldik a hazatérőket.

2020. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
37%

hello, remélem még nem indultál neki, nekem friss, ropogós tegnapi infóm van :)

kifele nincs ellenőrzés, mert ez csak egy ilyen retardált magyar hiszti, mehetsz vonattal, magyarországra vissza viszont inkább ne, egy órát vesztegelt a vonat hegyeshalmon, mert "szolgálunk és védünk"nek nem vlt jobb dolga, mint egy órát vegzálni a békés civil lakosságot. (közben meg áradnak a patakok északon, elmennének inkább homokot lapátolni egyből hasznossá válhatnának) elég alaposak voltak, szerintem nem tudsz átbújni rajtuk. (a leszállok és másikkal megyek tovább se működik, őrzik a peront is, amire befut a vonat, lehetetlen megszökni)

én ajánlanám, hogy szerezz fuvart visszafele, az autós határokon jóval lazábbak, ott nagyobb eséllyel megúszod. esetleg ha van kinn haverod, vagy akár anyukád főnökével, ha olyan a viszonyuk, dumáljátok meg hogy kapj egy munkáltatóit, azzal átjuthatsz. (és nem nézegetik meg különösebben alaposan azt a vonaton sem, tehát kb 1% az esélye hogy lebuksz.)

2020. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
55%

"közben meg áradnak a patakok északon, elmennének inkább homokot lapátolni egyből hasznossá válhatnának"



ezt mondjuk te is megtehetnéd gyakorizás / fórumozás helyett.... :-DDD

2020. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
31%
valóban, ha éppen nem dolgozom, mért is nem más munkáját végzem ahelyett, hogy meglátogatnám a családomat egy kis bioterrorizmussal egybekötve? megjegyzem én munkaidőben sem ártalmatlan emberekkel szívózok, nekem becsületes munkám van...
2020. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

22, 23, örülök, hogy végre normális emberekkel is lehet társalogni itt! :) köszönöm a valaszaitokat!


Annak aki meg meg mindig fosik a “nagy” vírustól:

Érdekes, hogy az én utazásom életveszélyes, de a stadionokban, koncerteken nem terjed a vírus, ugye? Sőt, Viktorka az is megbeszélte a szent vírussal, hogy csak tavaszig lesz itt! Na szerintem ideje kikapcsolni az internetet és kinézni a világba hogy mi folyik ténylegesen.

Több ismerősöm volt koronás, legtöbben tünetmentesen atveszeltek, sőt, nagy ismeretségi körben a legdurvább tünet is az volt, hogy nem érzett ízeket/szagokat az illető.

Többen halnak meg szív- és érrendszeri betegségben és rákban, sőt az elhízás Magyarországon eszméletlen ami, mint tudjuk, halálos következményeket von maga után. Én az előbbitől sokkal jobban felek, mert érint a probléma.

Mellesleg nem egy olyan történet látott napvilágot, miszerint a nővérke/orvos megkérdezte a kedves rokont, hogy rairhatja-e a korlapra a korona miatti elhalalozast. De persze, aki a média szennyeket bújja egész nap, azoknak elvileg tudnia kene ezekről is. :)

2020. okt. 20. 18:52
 26/41 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem tudja egy anonim fröcsögő agyhalott sem, hogy mi a látogatásom célja, de nem is fogok névtelen senkinek magyarázkodni. Elég annyi, hogy fontos ügyben megyek, nem szórakozni. Ahhoz már jól ismerem Bécset.
2020. okt. 20. 18:53
 27/41 anonim ***** válasza:
50%

Fontos ügy az anyád meglepése...?


:))))

2020. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Gusztustalan férgek vagytok, remélem visszakapjátok az élettől ezt a rengeteg mocskot. Bár, amilyen szánalmas eletetek van, ennél már nincs lejjebb.


Egyébként érdekes, hogy ez az egyetlen amibe sikerült belekötni. :D:D:D

2020. okt. 20. 19:51
 29/41 A kérdező kommentje:

Pont nem fogok ilyen jelentéktelen kis pocskoszoruknek magyarázkodni. :)

Majd ha esetleg abban a helyzetben lesztek, amiben én, és tudni fogjatok, hogy mit jelent kimenni az anyatokhoz aki k*rva szar állapotban van, majd targyalhatunk. Bár látszik, hogy más nevelést kaptunk :) ti nem segítetek, én igen.

2020. okt. 20. 19:53
 30/41 A kérdező kommentje:
Jaj, szegény kicsi balf*szoknak töröltek a kommentjeiket :// talán nem kene feleslegesen kötekedni és nem lenne jelentve a válaszotok! :D nem baj, én jól mulatok, a moderatoroknak meg hatalmas pacsi!!
2020. okt. 20. 19:56
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!