Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vonattal Bécsbe és vissza?

Vonattal Bécsbe és vissza?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukám kint lakik Ausztriában és szeretném meglepni azzal, hogy pár napra kimegyek hozzá vonattal. Azt szeretném kérdezni, hogy mi vár rám ebben az esetben? Karanténba kerülök, ha visszajövök? Bármilyen hasznos infó jól jönne!

2020. okt. 19. 18:45
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
50%

1: neháborogj, nem vagy te tenger!

2: a foglalkozás elérte a célját, jól felcseszted magad. mi meg kiröhögtünk. ennyi. :D

2020. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Én nem csesztem fel magam! Az nevet, aki utoljára nevet :) nem az én hozzaszolasaimat töröltek, ergo, bármennyire is probalkoztatok a 2 bites agyatokkal, ez nem jött össze :/ lehet menni más kérdés alá nyaladzani :D
2020. okt. 20. 20:18
 33/41 A kérdező kommentje:
Akit kirohogtek azok pont ti vagytok, konkrétan nem egy ember látta a szánalmas kis probalkozasotokat. xD
2020. okt. 20. 20:19
 34/41 A kérdező kommentje:
Korlátolt az max te vagy. Én jelentek népegészségügyi problémát, de a focimeccsek, fidessnyikek koncertje nem? Nyomd már el magad pistike :D
2020. okt. 20. 20:43
 35/41 anonim ***** válasza:
0%
Ez annyira szep orszagimazs. Gratulalok.
2020. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Kibújt a szög a zsákból... a fideszberenc jött megfélemlíteni a birka népet xD
2020. okt. 20. 20:56
 37/41 A kérdező kommentje:
Én gratulálok, egyszerűen nem ismerek embert akinek annyi ideje van, mint nektek, hogy egész nap beszarva nézzem egyik média szennycsatornát a másik után, lesem a nagyúr minden bejelentkezését, cecike kamujára verem a nyálam! Minden elismerésem, ennyi szabadideje egy normális, értelmiségi, dolgos embernek nincs!
2020. okt. 20. 20:58
 38/41 anonim ***** válasza:
47%

Nem cseszted fel csak ideges vagy...nyugiii

Egyébként én is úgy vélekedek erről az egészről mint te.

2020. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimesz esetleg, akkor irsz majd egy privatot? En eddig flixbusszal jartam, vonattal meg nem mentem Becsbe
2020. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
25%

Bár nem hiszek a virusban, legalabbis annak sulyossagaban, de ettol fuggetlenul egy kis csira vagy kerdező.

De hogy a kerdesre is valaszoljak: ha csak nincs munkaszerzodesed es vonatozol, egeszen biztos hogy kapni fogsz piros cetlit hazafele.

2020. okt. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!