Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha valaki Nyíregyházán jár...

Ha valaki Nyíregyházán jár (állatkert) érdemes átugrani Nagykárolyba, Szatmárnémetibe vagy Beregszászra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem félsz a vírustól. Romániában kész káosz van.
2020. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen hiányzik két hét karantén?
2020. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Beregszászra szerintem nem. Nyíregytől nagy út, annyira meg nincs ott semmi.
2020. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bezárt az állatkert is.
2020. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Én nyíregyi vagyok, és még Nagykárolyon kívül sosem voltam ezekben a városokban.

Ha nagyon érdekel menj, de nem kis távolság, nincs nagy látnivaló, így nem éri meg.

2020. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Érdemes, mert van Nagykárolyban egy nagyon szép kastély. Szatmárnémeti belvárosa szép de nem egy turistacsalogató hely, különben most 2 hét karantén jár ha túl mész.
2020. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem a mostani helyzetben gondolta a kérdező...olyanok a válaszadók, mint amikor valaki megkérdezi tőlem február elején, hogy miért vettem épp akkor (egyébként 80%-kal leárazott...) nagykabátot :) mintha csak a mának élnének...


A felsoroltak közül én Nagykárolyban és Szatmárnémetiben jártam. Előbbi hangulatos, román szinten csinos kisváros, látnivaló is akad, utóbbi kevésbé érdekes, én mégis kedvelem, megvan a sajátos bája. Sokkal jobban szeretem az ilyen helyeket, mint a felkapott turistacélpontokat (lásd Tokaj, Balaton, Eger stb.)

2020. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ReGina... ***** válasza:
100%

Beregszász közelében lakom.

Szerintem szép város, de ha már Kárpátaljára jössz érdemesebb Sipoti vízeséshez, munkacsi/ungvári várhoz menni.

Vagy a Husztra a híres idézetet tartalmazó vers helyszínét meglátogatni.

Ott van még Vereckei hágó is stb stb.

Rengeteg szép hely van itt.

2021. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!