Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Lengyelorszá...

Mi a véleményetek Lengyelországról?

Figyelt kérdés

Milyen ország?

Milyen főváros Varsó, milyen Budapesthez képest és milyenek a vidéki városok stb...

Amikor google mapson leraktam magam valahova mindig egy hideg felhős kis várost láttam és épületeket amik széjjel voltak grefitizve.



2020. nov. 22. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézd meg esetleg az ő videóit a lengyel városokról, helyekről

2020. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Varsó sokkal gyorsabb ütemben fejlődik, mint Budapest, de turistaként szerintem nem sok érdekes van benne.

Nagyon sok szép történelmi városa van, amelyekre szerintem nem, vagy csak egyes városrészeikre igaz az, amit fentebb írtál. Krakkó, Wroclaw, Gdansk, hogy csak néhányat említsek. Ezekben is találhatsz lepukkantabb városrészeket, de egyáltalán nem rosszabb a helyzet, mint bármelyik magyar városban.

2020. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Az erdőd gyönyörűek arrafelé. Óriási egynefüggő fenyőerdőik vannak, színes vadállománnyal. Rengeteg kékáfonyát lehet szedni az erdőkben. Szinte minsenhol lehet találni. És amíg nálunk dohányboltok vannak, náluk italboltok.

A nagyobb városokban sok kuka van ezért nem annyira szemetelnek, ami nagyon szimpatikus.

2020. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
84%
Szerintem szép hely. Mindenképp érdemes elmenni. Varsónak is van szép része, igaz nem nagy. Nekem kifejezetten tetszenek az ottani városok. Poznan is nagyon szép még.
2020. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Sz.r hely sz.r emberekkel.
2020. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
6-os, a Via Balticán végigkamionozva lehet, hogy ez a véleményed megalapozott, minden egyéb esetben viszont tervezz be egy lengyel körutat , mert igen kellemesen fogsz csalódni!
2020. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
turistaként jó, helyiként nem. nem véletlenül vonulnak nyugatra tömegével a lengyelek
2020. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Semmi, alig ismerem. Nem egy szimpatkus ország, de azt elismerem, hogy a lengyel lányok gyönyörűek.
2020. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mindig az a bizonyos kis kacsa jut róla eszembe. Meg Bem apó. No és persze a Lenin Lengyelországban című festmény.
2020. nov. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sok szép helye van és gyönyörű ország de nézd vannak nagyon lepukkant régi nehézipari telepek amik lehangolóak.


Nekem tetszik de igazán a vidéki részek.

2020. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!