Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fiatal magyarok!Voltatok már...

Fiatal magyarok!Voltatok már a Bulgáriában a Naposparton(Sunny beach),olyan igazi fiatalos bulizós kiránduláson?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam eddig, először egy haverom vitt ki, annyit mondott bankkártya legyen nálam, semmi más nem kell.

Igaza volt.

Olyan piac és bazársorok éjszaka a városban, mintha a régi pesti kínai piacot tízszer valaki felnagyította volna.

Bevásároltunk mindenféle eredeti ruhával cipővel, szinte fillérekért, ottani árakban, majd minden este diszkó.

Olyan érzésem volt ott mintha vaalmelyik amerikai filmben lennék, ha jól tudom a Nagyfater elszabdulban volt ilyen hatalmas buli.

nos az egész városban ez van egész szezon alatt.

Ottani diszkókban rengeteg magyar volt, de legfurcsább sok bulgár árus is beszélt magyarul egy kicsit annyi magyar jár oda.

Ti is voltatok már ott, vagy terveztek menni?


2021. jan. 29. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Néztem már, mikor nyaralást terveztem, de nekem túlzottan szoci hangulata van, plusz a Ciprus, Görögország, Spanyolország, Olaszország után nekem nagyon nem jött be a Fekete-tenger.
2021. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Voltam már, nem igazán jött be. Oké, mondjuk Neszebár óvárosa meg Szozopol szép, de a többi nem nyűgözött le, elég lepusztult környék. Ha meg az ember csak bulizni akar, azt megteheti éppen Siófokon is, amiatt igazán nem kell odáig elmenni.
2021. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer engem is elrángattak, hát nekem nem volt ekkora élmény. Az egész hely egy köpedék szocreál putri. A kínai lomisok sem hatotta meg. Maradok inkább Thaiföldnél ha olcsó bulizós célpont kell.
2021. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem voltam, a barátnőm volt, kb ugyanarról számolt be, mint te. Nekem is mondta, hogy legközelebb menjünk együtt mert olcsó meg buli meg vásárlás, de engem egyáltalán nem vonz se az ország se a Fekete tenger. Az országok után ahol eddig voltam, erősen kétlem, hogy bejönne.

Meg ahogy a 2-es válaszoló mondja, nem kell addig menni, ott a Balaton, aztán bulizhatsz egész éjjel. Bár ott nem fogsz márkásnak tűnő cuccokat halomra vásárolni fillérekért.

2021. jan. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

"Bevásároltunk mindenféle eredeti ruhával cipővel, szinte fillérekért"


Ezt ugye te sem hiszed el?!

Azon meg már csak röhögni lehet, hogy a bóvlipiacon bankkártyával vásároltál.

2021. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Olyan érzésem volt ott mintha vaalmelyik amerikai filmben lennék"


Be voltál lőve.

:)

2021. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bankkártyát vittünk, az összes szálloda halljába belehet menni, van atm és pénzváltó.

Jajj elég nehézkes a gondolkodásod, vagy még nem voltál ilyen helyen?

2021. jan. 30. 16:37
 8/10 A kérdező kommentje:

Amúgy ha már voltál ott ahol az óriáskerék van a tengerpartnál, ott a bazársoron végig volt nekik online terminál is, mivel rengeteg orosz van kinn turistaként.

Ugye furi mi?

2021. jan. 30. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Életedben először jártál külföldön?
2021. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Ezen én is nagyon jót derültem, hogy a bazársoron eredeti ruhákat vett fillérekért:D
2021. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!