Kezdőoldal » Utazás » Európa » Június 16-án szeretnék Rómába...

Június 16-án szeretnék Rómába utazni. Lehet addigra már tervezni? Vagy ne foglaljak semmi biztosat? Vagy oltással mindenképp lehet utazni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam utazgatni, repülőn sem ültem még. De most nyáron lenne egy kis szabadidőm, hogy utazgassak. Csak félek tervezni, nehogy meghiúsuljon.

Mi a véleményetek júniusban való utazásról?


2021. márc. 17. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem mehetsz majd ha ügyes vagy. Bár olyan helyre mint Róma nem kezdeném ilyen korán a tervezést eleve hiszen nincs olyan messze, nem kell vízum stb szóval amúgy ráér.
2021. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Főleg a szállásfoglalásra gondoltam. Úgy láttam mostanában sok vissza nem térítendő szállás lett a bookingon is, így emiatt gondolkozom hogy foglaljak-e. Repjegyet vettem 9000ért, így az nem olyan nagy pénz ha elveszik. Viszont a 40 ezres szállást sajnálnám.

Nem hotelba, hanem olcsóbb hostelbe mennék, ahol gyorsabban elfogynak a szabad helyek.

2021. márc. 17. 20:39
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
82%
Egy akkora városban mint Róma,mindog van szallas lehetoseg még pár nappal az indulas elott is....es nem aranyáron....
2021. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Foglalj ingyenesen lemondható szállást.
2021. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem még korai.
2021. márc. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Oke, ott leszel. De maszk, tavolsagtartas, korlatozasok. Az oltas zajlik, a szarbol kijoves odebb van. Egy tengerparti udulohely, ami csendes, az realis.
2021. márc. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy az oltást már megkaptam.
2021. márc. 18. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!