Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralás idén nyáron Horvátors...

Nyaralás idén nyáron Horvátországba? Pl oltás nélkül mennyire lesz járható? 😀

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 09:54
1 2
 11/16 qkker1 ***** válasza:

Majd jön idén is a tavalyi szlogen:


Több Balaton, kevesebb Adria!

Kell lölönek a píz!

2021. ápr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ahogy elnezegettem Balatoni szállás árakat... Kicsit durva 😀
2021. ápr. 19. 12:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Én Kanadába utaznék júniusban (ami remélhetőleg kinyit addigra), viszont fogalmam sincs, hogy elfogadják-e a keleti vakcinákat, ha egyáltalán kérik, hogy oltva legyen az ember... Mert egyébként bármelyik jó lenne nekem, ha belföldön vagy az EU-ban nyaralnék. De oda kint fogalmam sincs.
2021. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintetek 14 év alattiaknak is kell a határon (oda-vissza) PCR teszt? Vagy csak az oltás nélküli felnőtteknek? Mi is mennénk majd nyáron, jó lenne tudni, mire számíthatunk.
2021. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
@14 Ilyesmiben csak a horvát külügy kompentens, a konzuliszolgalat.kormany.hu általában up to date.
2021. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha kell is teszt, antigén gyorstesztet is elfogadják, ez azért nem mellékes, mivel harmadannyiba kerül, mint a PCR. És nagyobb eséllyel mutat negatív eredményt, ami egy külföldi nyaralásnál ugye a belépő.
2021. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!