Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok mar naposparton...

Voltatok mar naposparton bulgariaban?

Figyelt kérdés
Nektek mi tetszett illetve mi nem 😅 megeri oda elmenni 1 hetre?

2021. máj. 28. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Én 2-szer voltam.

Először és utoljára.

2021. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miert mi volt annyira rossz? 👀
2021. máj. 28. 22:01
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
29%
Az hogy egy utolsó koszvadt turistagettó.
2021. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En 2013-van voltam eloszor Bulgariaban, Naposparton es valoszinuleg utoljara. Akkor 13 eves voltam, azelott es azota is csak Gorogorszagba jarunk nyaralni.

A tenger koszosabb, hidegebb, nagyobbak a hullamok, ha fujt egy kicsit a szel mar sipoltak hogy nem mehettunk be a vizbe.. A kajak finomak voltak es olcsobbak is, de a magyar vendegekkel nem igazan foglalkoztak, viszont az oroszokkal, szerbekkel, ukranokkal annal inkabb... Kb ennyire emlekszem

(bocsi, de miert szerepel a "párt" a kulcsszavak kozott?)

2021. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolso: napospat akart lenni😅😅
2021. máj. 29. 03:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Napospart* igerem egyszer megtanulok irni😂😅
2021. máj. 29. 03:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha napos partot szeretnél, akkor lényegesen jobban jársz Görögországgal v. Horvátországgal.
2021. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 éve voltunk, olcsó, nem túl elegáns, de ár-érték arányban kiváló. A tenger még olyan sincs mint Horvátországban, de legalább homokos. Egy hét kevés, nagyon fárasztó, hosszú volt az út autóval, pedig szinte végig autópálya és nem is voltak dugók, a határokon sem kellett sokáig várni. Repülővel inkább valamelyik Görög szigetet választanám, azok sem sokkal drágábbak.
2021. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!